Phanteks Kasalarda İndirim

2-3 sene önce Phanteks Enthoo Evolv ATX TG modelini 700 liraya almıştım şu hale bak yenisi 3.300 ₺ gibi fiyatlarda geziyor...

P500A DRGB kaçırılmamalı. Dolar 6 lirayken bile 1500 lira olan bir kasadan bahsediyoruz, bu dolarda 1900 be-leş.

Corsair iCue 220T RGB Airflow Siyah olmasına rağmen dayanamayıp P500A DRGB Siyah satın aldım. Aslında kasamdan çok memnunum. Hava akışı bana gayet yeterliydi. Önde 3 adet kasayla gelen SP120 RGB ve 2 üste 1 egzoz 3 tane de Silverstone Air Blazer 120R ARGB fan ile beraber kullanıyorum. Ek olarak ise Silverstone fanlar için Dark ARGB kontrolcü mevcut. B450 Tomahawk Max anakartta maalesef ARGB olmadığından mecburen almak zorunda kaldım.

Ama geçen Temmuz ayı olması lazım aslında o zaman bu kasayı almayı düşünüyordum. 1299 TL indirime girmişti. O zamandan içimde kalmıştı zaten. Bu habire artan fiyatlardan sonra indirimi görünce dayanamadım. Şimdi zaten Phanteks fanlar benim kasanınkinden hem hava akışı olarak hemde ışıklandırma olarak daha kaliteli olduğundan bir de Air Blazer fanları da ekleyince kasanın benimkine oranla büyüklüğünü de düşündüğümde herhalde içerde güzel bir soğutma olmuş olur. Geriye sadece kendi şu anki kasamı öndeki 3 fanları ve kasaya dahili gelen kontrolcüsüyle satmak kalıyor.

Merak ettiğim kendi kasamı şu anki satacağım parayla bu kasayı aldığım arasındaki fark ile senin 2021 Temmuz ayında açtığın konudaki 1300 TL olan fiyatıyla o zamanki benim kasa arasındaki fiyat farkı karşılaştırması ne kadar olacak:) Sen ne düşünüyorsun genel olarak gerek yok muydu diyorsun, yoksa iyi mi yapmışım:) @The Man From E.A.R.T.H.

Ben DRGB olmayan modelini kullanıyorum P500A'nın, önde radyatör yoksa ekran kartını soğutma yönünden baya iyi. Aynı derecede fan %80'lerdeyken %30'lara düştü bende. P350x'ten geçmiştim.

Geri
Yukarı