Phanteks P400S vs Phanteks P400

bu satıcı birçok defa karşıma çıktı hocam lakin bir haftaya bütün parçaları toplamış olurum büyük ihtimal o yüzden baya geçkalır maalesef
Haftaya sistemi komple toplayıp, bitirmeyi düşünüyorsanız Nanokatalog'u arayıp stok sorgulatmanızda fayda var eğer halen ordan almayı istiyorsanız tabii.

Phanteks Eclipse P350X şu an birçok kişinin almak istediği kasaların başlarında geliyor artık.
Fiyatı açısından Phanteks Eclipse P350X almanız en doğrusu olacaktır ben fikrimce.
Ekran kartını aldığım zaman belki bu kasayı bende alabilirim ve güzel bir düzenleme yaparak karşınıza ansızın çıkabilirim :)

Evet, öyle algılayabilirsin :)

Screenshot_7.png

Phanteks Eclipse P350X şu an birçok kişinin almak istediği kasaların başlarında geliyor artık.
Fiyatı açısından Phanteks Eclipse P350X almanız en doğrusu olacaktır ben fikrimce.
Ekran kartını aldığım zaman belki bu kasayı bende alabilirim ve güzel bir düzenleme yaparak karşınıza ansızın çıkabilirim :)
iç olarak daha dar galiba değil mi?

Phanteks Eclipse P350X gözümle gördüm bana dar gelmedi. P400 de gördüm ama kapak açık halde değil. Bu yüzden pek emin değilim açıkçası karşılaşma olarak baktığımız zaman.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı