Phanteks P500A alınır mı?

• Konuyu başlatan RPM
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 54
  • Görüntüleme 6B
Bütçe
Maksimum 1500 TL.
Makaleler
6
Yer
Bursa
XPG Battlecruiser almayı düşünüyordum, stokları tükendi.

Egzoz fanı olmadığı için P500A DRGB modeline yaklaşmıyordum. Fiyatı da 1500 TL, kafam karıştı.

XPG Battlecruiser stoklara tekrar gelmezse P500A 1500 TL fiyat ile alınabilir mi sizce?

Not: Farklı bir kasa önerecekseniz, 360 mm sıvı soğutucu desteği olmalı.

@CJack60 @BerkayZ87@The Man From E.A.R.T.H.

P500A çok iyi kasa, alınabilir. Battlecruiser'dan daha iyi bir kasa bu arada. Battlecruiser ne kadar fanlarla arasında yeterli boşluk olsa da mesh panel etmez. Tabii görsellik önemli senin için.

Fan ilavesi yaparsan şuna da bakabilirsin. 420mm sıvı soğutma desteği mevcut. 3 adet 140mm fanla birlikte gelmesi baya iyi.

Son düzenleme:
P500A çok iyi kasa, alınabilir. Battlecruiser'dan daha iyi bir kasa bu arada. Battlecruiser ne kadar fanlarla arasında yeterli boşluk olsa da mesh panel etmez. Tabii görsellik önemli senin için.

Fan ilavesi yaparsan şuna da bakabilirsin. 420mm sıvı soğutma desteği mevcut. 2 adet 140mm fanla birlikte gelmesi bayağı iyi.

3 adet 140 mm fan ile geliyor hocam ufak bir düzeltme yapayım. Bu kasayı gerçekten ben de çok beğeniyorum, şık ve kaliteli bir kasa. Buna da bakılabilir.

3 adet 140 mm fan ile geliyor hocam ufak bir düzeltme yapayım. Bu kasayı gerçekten ben de çok beğeniyorum, şık ve kaliteli bir kasa. Buna da bakılabilir.
Düzelttim hocam yanlış yazmışım. :D

Şurada siyahı daha ucuz.

Pure Base 500 DX, TD500 mesh ve 4000D Airflow birbirine denk 3 kasadır hemen hemen. İçlerinden en iyisi 500DX test sonuçlarında hava akışı konusunda.

Xpg Battlecruiser siparişi verdim ben de ama gelecek mi bilmiyorum ertelendi.
Konuyu takip edeyim, ben de bu önerilerin kasalarında arasında kalmıştım ama ucuz fiyata bulduğumu düşününce xpg Battlecruiser siparişini geçtim bekliyorum.
Sözde xpg firmasına göre Mart'ta stoklara girecekti bakalım kaçtan girecek tamda dolar 7.50 seviyesine geldi.. Hayat çok acımasız.

Geri
Yukarı