Phantom silah kaplaması önerisi

Uzaylı kötü onu geç protokol en iyileri iyon sıkar adamı 2 haftada.
Uzaylı niye kötü çünkü silahtaki minimapler işlevsel değil sadece süs.

Ve boş bir şekilde yer kaplıyor. Onun yüzünden sağ alttaki adamı göremeyebilirsin.

Uzaylı hariç diğerlerinden hangisi gelirse şansa al bence ben öyle yapmıştım afet denk gelmişti memnunum :D

Uzaylı kötü onu geç protokol en iyileri iyon sıkar adamı 2 haftada.
Uzaylı niye kötü çünkü silahtaki minimapler işlevsel değil sadece süs.

Ha bir de işlevsel olsaydı. İşlevsel olsaydı o skin için 100-150 milyon VP isterlerdi. Doğrudan P2W in Nirvana'sı olurdu.

Protokol Phantom, İyon Phantom, özel harekat Phantom ve uzaylı avcısı Phantom arasında kaldım.

Not: Çok sabırsız birisiyim aylarca markette güzel Phantom skini beklemek yerine şu an vitrindeki uzaylı avcısı Phantom'u alsam ne olur?

Asil 2.0 veya iyon ama yine de bu senin tercihin.

Ha bir de işlevsel olsaydı. İşlevsel olsaydı o skin için 100-150 milyon VP isterlerdi. Doğrudan P2W in Nirvana'sı olurdu.

Mini mapte gördüğün adamı orada kırmızı bir nokta olarak görmek emin olun çok bir ekstra sağlamazdı.
Zaten önüne bakarken minimapi rahatça görebildiğmiz bir oyunda küçük ve daha aşağıda duran bir minimapi aktif kullanmaya çalışmak oyuncunun işini ve refleks vermesini zorlaştırır.

İyon arkadaşımda var, arada kullanınca çok tatlı geliyor fakat sürekli kullanmalıkmis gibi gelmiyor. Sesi bir süre sonra rahatsız ediyor. Protokol en iyileri bu saydıkların arasından. Özel harekatın öldürme sesi güzel ama ben tercih etmezdim.

Geri
Yukarı