Phantom silah kaplaması önerisi

Mini haritada gördüğün adamı orada kırmızı bir nokta olarak görmek emin olun çok bir ekstra sağlamazdı.
Zaten önüne bakarken minimapi rahatça görebildiğmiz bir oyunda küçük ve daha aşağıda duran bir minimapi aktif kullanmaya çalışmak oyuncunun işini ve refleks vermesini zorlaştırır.

Heart sensor o yalnız. Minimapte gösterdiği adamı değil duvar arkasında duran adamı gösterir hearth sensör. Rainbow Six oynamadın mı hiç? Gerçek heart sensor çalışma mekanizması o şekilde olur.

Heart sensor o yalnız. Minimapte gösterdiği adamı değil duvar arkasında duran adamı gösterir hearth sensör. Rainbow Six oynamadın mı hiç? Gerçek heart sensor çalışma mekanizması o şekilde olur.

Dostum bak biliyorum Rainbow geçmişim de gayet var ben ne demişim farkındaysan mini map Kardiyak sensör olarak op olacağını zaten ben de biliyorum ki mini map olarak bahsetmişim.
Tam işlevsel olmak zorunda değil ama şuan kostümü alınmaz kılan gereksiz bir detay kardiyak olması yukarıda düzgün ifade edemediğim için kusura bakma.

Dostum bak biliyorum Rainbow geçmişim de gayet var ben ne demişim farkındaysan mini map kardiyak sensör olarak op olacağını zaten ben de biliyorum ki mini map olarak bahsetmişim.
Tam işlevsel olmak zorunda değil ama şu an kostümü alınmaz kılan gereksiz bir detay kardiyak olması yukarıda düzgün ifade edemediğim için kusura bakma.

Zaten kötü bir skin. Rgx var bende Phantom'da. Vandalda da ejder var. Bana böyle çok gereksiz geliyor absürt olmayan skinler. Çünkü CS:GO'daki gibi güzel yapamıyorlar. Absürt skinleri güzel ama.

Geri
Yukarı