Phenom II X4 965 için Gameforce Copper 2 alınır mı?

@Enes Torun

Overclock desteği var gibi yapan bir iki kişi de buldum.
Çok yıpranmamışsa overlock yapılır bununla. Hatta eğer tek isteğiniz performans artışı ise Phenom X6 serisinden bir işlemcide alınabilir o bütçeyle. Haa ben kurcalamak, oynamak istiyorum, derdim başka diyorsanız bilemem onu.

Çok yıpranmamışsa overlock yapılır bununla. Hatta eğer tek isteğiniz performans artışı ise Phenom X6 serisinden bir işlemcide alınabilir o bütçeyle. Haa ben kurcalamak, oynamak istiyorum, derdim başka diyorsanız bilemem onu.

3.7 GHz çok bir değer mi? Zorlar mı ya da 3.8 GHz.

3.7 GHz çok bir değer mi? Zorlar mı ya da 3.8 GHz.
Yani ben overclock yapmadım hiç. İşlemci zaten 3.4 Ghz'de çalışıyor. 3.7, 3.8 çok zorlar mı emin değilim. Bu overclock konusu işlemci aynı model de olsa işlemciden işlemciye değişen bir şey. Hız arttırırken ne kadar güç vermek zorunda kalacağınızla ile de ilgili. Overclock konusunda deneyimli kişilerden yardım alabilirsiniz.

Vallahi ben FX 8300 ile 4.2 GHz çalıştırıyordum anakart overclock yapar güç beslemesi iyi FX 8300 ile 8350 geçebiliyorum overclock ile.

Yani ben overclock yapmadım hiç. İşlemci zaten 3.4 GHz'de çalışıyor. 3.7, 3.8 çok zorlar mı emin değilim. Bu overclock konusu işlemci aynı model de olsa işlemciden işlemciye değişen bir şey. Hız arttırırken ne kadar güç vermek zorunda kalacağınızla ile de ilgili. Overclock konusunda deneyimli kişilerden yardım alabilirsiniz.

Teşekkürler başka öneriniz var mı?

Geri
Yukarı