Philips SHE3010TL/00 kulak içi kulaklık incelemesi

Kulaklık stokda olmadığı için sıfır elinde bulunan bir N11 satıcısından 60 TL gibi bir fiyata aldım. Sıfır olduğu için garanti belgesi ile geldi. 3 yıllık bir garanti verdi. Philips resmi olarak kağıtta öyle yazıyor. Yani satıcı garantisi değil kulaklık sesi çok iyi veriyor ama otobüs minibüs gibi ortamlarda sesi fazla açmanızı önermem çünkü sesi dışarıya çok veriyor. Sesi çok açınca ama evin içinde şöyle de yapabilirsiniz kulaklığı son ses açıp yanınıza koyup öyle de şarkı dinleyebilirsiniz. Dışardan bile çok iyi ses veriyor şarkıdaki bassları çok iyi vermese de idare eder bir bass kalitesi veriyor yani bu da olur sorun yok diyorsunuz kablosu orta derece bir kalınlıkta benim sorunum mu bilmiyorum ama çok düğümleniyor. Hep çözmek zorunda kalıyorum şarkılarda sesi bayağı iyi bayıldım sesine bence fiyatına göre çok güzel ses veriyor. Şarkının içinde hissediyorsunuz kendinizi gelelim oyun performansına açıkçası CS:GO PUBG gibi oyunlar oynamadığım için nasıl ses kastırır bilmiyorum zaten kulaklığın oyun için bir iddiası da yok ama singleplayer oyunlar oynadım için beni oyun içinde tatmin etti bayağı beğendim yani oyunun içinde olduğunu hatırlatıyor sana ama yanına yedek pad koysalar güzel olur muş biraz deforme oldu aylardır kullanıyorum bence gayet iyi sağlam kulaklık öyle kolay bozulmaz. Philips kulaklık konusunda iyidir iyi forumlar sorunuz varsa dileğiniz gibi sorabilirsiniz. Bu arada kulaklığın arkasında ve pad in üzerinde Sağ ve Sol ibareleri var karıştırmamak için R ve L şekilinde yazıyor üstünde.

Dosya Ekleri

• images (3).jpeg
    images (3).jpeg
    17,9 KB · Görüntüleme: 27
Son düzenleyen: Moderatör:
Paragraflara bölseniz daha iyi olabilirdi. Bir de fiyat, kalite vb. kategorilerde puanlama yapmanız hoş olurdu. Yine de güzel bir inceleme olmuş.
2-3 yıl önce 25-30 liraya alınabiliyordu.
Benim sorunum mu bilmiyorum ama çok düğümleniyor. Hep çözmek zorunda kalıyorum.
Kutusunda kıvrık şekilde durduğu için öyle.

Oyun olarak çoğu telefon kulaklığı iş görür performans sağlıyor. Ben de mavisini kullanıyordum, sonra rahmetli oldu. Elimde boşta duran bir telefon kulaklığını kullanıyorum şu an. Geçen bir şarkı dinlerken bir de güzel dinleyeyim diye kenarda duran G230 kulaklığı kullandım. Ki kendisi öyle çok da iyi bir kulaklık değildir. Çok daha iyi kulaklıklar kullandım. Buna rağmen G230'un sesi iki kulaklıktan da bariz fark edilebilecek şekilde daha iyiydi. Yine de şu an hala telefon kulaklığını kullanıyorum. Öyle büyük kulaklıklar takmayı pek sevmiyorum.

Geri
Yukarı