Philips SHL3000 kulaklığım bozuldu ne yapmalıyım?

A

Anıl Sezer

Ziyaretçi
3-4 ay önce aldığım kulaklık yaklaşık 1 aydır bozuk. Kabloda temas sorunu var galiba %75. Kabloyla uğraştığınız zaman kulaklıkların her ikisine de ses gidiyor. Öbür türlü sol taraftakine hiç, sağ taraftakine az ses geliyor. Garantiye vericem ama nasıl? Bimeks'ten almıştım mağazaya mı götürmeliyim yoksa direk teknik servise kargoyla mı yollamalıyım? Kargoyla yollıyacaksam nasıl yollamalıyım?

KS
B

Beşiktaş

Ziyaretçi
Kendin yaparsın sen onuya başka bi kablo ekle tabi 5-10 liralıksa çok pahalıysa uğraşma ver kargoya :D

KS
A

Anıl Sezer

Ziyaretçi
55 lira verdim. :D Baş üstü kulaklık. Peki kargoyu teknik servise ödemeli yollaya biliyor muyuz? :D

KS
I

IQRI

Ziyaretçi
55 lira verdim. :D Baş üstü kulaklık. Peki kargoyu teknik servise ödemeli yollaya biliyor muyuz? :D
Yetkili Servisler - Royal Philips

Şehrindeki yetkili servisi Philips in sitesinden bulup gidip onarım için verebilirsin, ben Sony (genelde jackda fazla zorlama sonucu lehim kopması) kulaklıklarım için 10 Tl verip kablo değiştirtiyorum.
Yada şehrinde yoksa sana en yakın yetkili servisini telefonla arayıp durumunu bildirip gönderim için gerekli (Kargo şirketi ve bedeli) şartları öğrenirsin.

Göndermemezlik yapma fakat yetkili servis kurallarına göre yoksa problem yaşarsın.

Son düzenleyen: Moderatör:

Enes ERGÜN

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Yer
Sakarya
Bimeks'e gidip öğren anlaşmalı kargo şirketleri oluyyor seni yönlendirecekler. İlk 1 ay bimeks yolluyor sonrasında iş senin oluyor.

KS
A

Anıl Sezer

Ziyaretçi
Sabah olsun konuşucam. Tavsiyeler için teşekkürler.

Yukarı