İnceleme Philips SPK8404 incelemesi

Merhaba arkadaşlar. Bugün size satın aldığım bir klavyeyi önereceğim. Fiyat bandı 260 ila 280 TL arası diğer klavyelere (mekanik) göre gayet uygun olan bir klavye. Arkadaşlar Philips SPK8404 modeli önereceğim klavye. Klavye Blue Switch yani çok ses çıkaran bir klavye, sesi gerçekten çok hoş, klavyedeki ışıklar RGB değil yani sabit birkaç renkten oluşuyor, çok güzel renk modları var, (yağmur damlası, zigzag vb.) Klavyenin üst gri kısmı alüminyum kaplamadan oluşuyor, tuşları gayet kolay çıkıyor ve aynı zamanda tuşları çıkartmak için küçük bir aparatı da var.(pek kullanmıyorum ben, daha çok içeri kısımdaki tuşları çıkartırken işe yarıyor, ESC falan elle kolayca çıkarılabiliyor. Kablosu örgü kablo, ağırlığı ise ne hafif ne ağır denilebilir. Bilek desteği yok(zaten ben sevmiyorum.) F1, F2 gibi tuşlarla multimedya kontrolü yapabiliyorsunuz. Arkadaşlar bu klavyeyi almayı düşünenleri umarım aydınlatmışımdır, gerçekten çok güzel bir klavye.

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim W tuşunda herhangi bir soyulma ya da ona benzer bir model yok. Muhtemelen soyulmuş sizinki. Sizin için önemli bir şey ise iade edin.

O fiyata Redragon ürünleri varken biraz fazla övmüşsünüz. Philips ekipman konusunda pek de iyi değil. Yine de hayırlı olsun.

1 seneden uzun süredir kullanmışsın, tuşlarda soyulma yaşadın mı? Eğer mümkünse akılda kalan soruları yok etmesi için klavyenin mevcut görselini paylaşabilir misin?

Geri
Yukarı