Phoenix OS boot etmiyor

Elegant1

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Phoenix OS'u direkt Windows 10'un yanına installerıyla kurdum ve açmayı başardım fakat Windows 10 ve Phoenixos'un yanına Windows 11 kurunca phoenixos boot edilmemeye başladı ve şu an açamıyorum. Bu sorunu nasıl çözerim?

Phoenix OS'u direkt Windows 10'un yanına installerıyla kurdum ve açmayı başardım fakat Windows 10 ve Phoenixos'un yanına Windows 11 kurunca phoenixos boot edilmemeye başladı ve şu an açamıyorum. Bu sorunu nasıl çözerim?

Galiba birden çok işletim sistemi kurma fanteziniz var. Windows 11 Linux dağıtımlar ile çalışacağını sanmıyorum. Çünkü Secure Boot seçeneği açık olması gerektiğinden dolayı olduğunu düşünüyorum.

Galiba birden çok işletim sistemi kurma fanteziniz var. Windows 11 Linux dağıtımlar ile çalışacağını sanmıyorum. Çünkü Secure Boot seçeneği açık olması gerektiğinden dolayı olduğunu düşünüyorum.

Evet galiba birden çok işletim sistemi kurma fantezim var. Windows 11'i kaldırsam? 8.1 ve Windows 10'dan yine giremiyorum bunu nasıl halledebilirim Windows 11 işime pek yaramıyor zaten.

Son düzenleme:
Deneyip sonucu atarım teşekkürler.

Secure Boot'u kapatıp Windows 11'i sildim denedim yine Phoenix OS'u başlatmak için grup menüsü açılmıyor.

O zaman bir tane Linux dağıtımını kurup grup menüsü getirilebilir. Başka şekilde yine grup menüsü getirilebilir ama bildiğim çözüm bu.

Yeni konular

Geri
Yukarı