PhoenixMiner Kullanmayın

Her miner her kartta ve her havuzda aynı performansı vermiyor bence. Mesela ben Team red miner la KuCoin hazvuzunda daha başarılı kazım yapıyorum. PhoenixMiner daha fazla hash versede ben tercih etmiyorum genelde. Team red miner dışında benim için lolMiner uygulaması da stabil. Herkesin kendi kartında ve kullandığı havuzda var olan minerları deneyimleyip kendisi için en stabil ve verimli minerı bulması gerektiğini düşünüyorum. Bir uygulama ile 1 mh eksik alırsınız ama havuza yansıması, verimi daha başarılı olabilir.

Bunu okudum, ben de forumdan indiriyordum. Ama buradaki diğer sorun PhoenixMiner'ın 3. Taraf tarafından yapılmış olup, imzasız olması. PhoenixMiner'ın kodlarında zaten tam performans için kodlama yapılmış. Ama bence gerek yok, ben birebir aynı değeri Gminer'da aldım, 3 havuzu denedim(Binance, Ethermine, 2miners) şu an 2miners'dayım.

Gminer deneyin hocam, sanırım sizinle en son konuştuğumuzda Binance Pool kullanıyordunuz.

Bu arada, fark ettiyseniz Binance Pool sayfasında da artık PhoenixMiner için kılavuz yok.

PhoenixMiner aslında az pay alıyor. %0.5 diye duydum.
Evet hocam Binance Pool kullanıyorum. Phoneixminer ile 26.8 Mh/s alırken, TeamRedMiner ile 26 Mh/s alıyorum. Kalmalı mıyım emin olamadım.

Evet hocam Binance Pool kullanıyorum. Phoneixminer ile 26.8 Mh/s alırken, TeamRedMiner ile 26 Mh/s alıyorum. Kalmalı mıyım emin olamadım.
Eğer aradaki farka değer bir gelir varsa, size kalmış. Ben son zamanda Binance Pool'da gelir az geldiğini gördüm, arkadaşım ise Binance Pool gayet güzel getiri sağlıyor demişti. Kucoin Pool'a ben de bakacağım.
Her miner her kartta ve her havuzda aynı performansı vermiyor bence. Mesela ben Team red miner la KuCoin hazvuzunda daha başarılı kazım yapıyorum. PhoenixMiner daha fazla hash versede ben tercih etmiyorum genelde. Team red miner dışında benim için lolMiner uygulaması da stabil. Herkesin kendi kartında ve kullandığı havuzda var olan minerları deneyimleyip kendisi için en stabil ve verimli minerı bulması gerektiğini düşünüyorum. Bir uygulama ile 1 mh eksik alırsınız ama havuza yansıması, verimi daha başarılı olabilir.
Ben red denemiştim önceden, güzeldi bence. Lolminer'ı denediğimi hatırlamıyorum ama bakacağım. Kucoin Pool olması da hoş duruyor bence.

Son düzenleme:
Binance poolda olan yeni bir şey değil aylar önce de sahip olduğumuz h değerindan düşük h veriyordu. KuCoin poolu mümkün olduğunca öneriyorum ki Binance poolda daha az kazanmasın insanlar.

İnternette kazanmam gereken değer neyse Binance bana onu veriyor. Düşük verdiğine emin misiniz?

Sen o zaman Binance pool konusunda şanslısın. Ben sürekli Binance pool az ödüyor konuları görüyorum başka forumlarda dahil. Kendi deneyimlerime de dayanarak söylüyorum özellikle. Ne zaman günlük ödeme alayım fikri oluştuğunda Binance pool denerdim eskiden ve her defasında pişman olurdum. Sahip olduğum h değerine hiç ulaşamıyordum ve ortalama kazancım düşük kalıyordu.

Bende yaklaşık 7-8 ay Phoenix miner kullandım.Özellikle son zamanlarda MH değeri sabitlenmiyordu.Bu dalgalanmalı MH sürekli devam ettiği için T-Rex Minere geçtim.1-2 aydır T-Rex kullanıyorum MH sabit ve dalgalanma vs. yaşanmadı memnunum.

Binance poolda olan yeni bir şey değil aylar önce de sahip olduğumuz h değerindan düşük h veriyordu. KuCoin poolu mümkün olduğunca öneriyorum ki Binance poolda daha az kazanmasın insanlar.
Güzel bir geliri varsa elbette, en son 2miners deniyordum, ama geliri son 1 hafta az vermeye başlamıştı.
İnternette kazanmam gereken değer neyse Binance bana onu veriyor. Düşük verdiğine emin misiniz ?
Bende de düşük veriyordu. 50'den aşağı düşmemesine rağmen 47-48'deydi hep.
Bende yaklaşık 7-8 ay Phoenix miner kullandım.Özellikle son zamanlarda MH değeri sabitlenmiyordu.Bu dalgalanmalı MH sürekli devam ettiği için T-Rex Minere geçtim.1-2 aydır T-Rex kullanıyorum MH sabit ve dalgalanma vs. yaşanmadı memnunum.
T-Rex çok güzel, arkadaşım kullanıyor. Kurulumunu yaparken çok beğendim, bilgisayarı da Phoenix gibi yormuyor.

Geri
Yukarı