PhoenixMiner olayı

Umut.Allper

Hectopat
PhoenixMiner'ı Binance pool ile bağladım ve sorunsuz kullanıyorum. Hatta paramı Binance'ye bile çektim. 1 Temmuz'da indirdim. Düşünceleriniz nelerdir?

PhoenixMiner'ı Binance pool ile bağladım ve sorunsuz kullanıyorum. Hatta paramı Binance'ye bile çektim. 1 Temmuz'da indirdim. Düşünceleriniz nelerdir?
Hocam açıkçası Binance Pool'da eksi gösterebileceğim tek bir yönü var onun dışında gayet iyi olduğunu düşünüyorum. Miner uygulamasını başlattığınız andan itibaren sistemin hiç kesintiye uğramadan sürekli çalışması gerekiyor çünkü kesildiği zaman mh değeri inanılmaz düşüyor ve toparlanması uzun sürüyor. Az önce mecburiyetten dolayı sistemin elektriğini kesmek zorunda kalmıştım, sistemi tekrar başlattığımda 27mh olan değer havuza 7mh olarak gidiyor.

PhoenixMiner'ı bende kullanıyordum hocam ama daha sonra T-rex e geçtim. Daha hoş geldi arayüzü ve sanki daha çok Mh aldım gibi geliyor(kesin değil.) Bu arada T-rex in en sevdiğim özelliklerinden kartın sıcaklığına göre start ve stop özelliğini ayarlayabiliyor olmamız. 60 dereceye ulaşınca duruyor 55 e gelince tekrar başlıyor mining(kendim ayarladım). Aşırı ısınmasını da önlemiş oluyorum. Geceleri sürpriz yaşamıyorum. Tavsiye ederim 👍

PhoenixMiner'ı bende kullanıyordum hocam ama daha sonra T-rex e geçtim. Daha hoş geldi arayüzü ve sanki daha çok Mh aldım gibi geliyor(kesin değil.) Bu arada T-rex in en sevdiğim özelliklerinden kartın sıcaklığına göre start ve stop özelliğini ayarlayabiliyor olmamız. 60 dereceye ulaşınca duruyor 55 e gelince tekrar başlıyor mining(kendim ayarladım). Aşırı ısınmasını da önlemiş oluyorum. Geceleri sürpriz yaşamıyorum. Tavsiye ederim 👍
Dereceyi zaten msi afterburner ile ayarlıyorum ama t rex i de denerim teşekkürler.

Geri
Yukarı