PhoenixMiner hatası nasıl çözülür?

brs.97

Hectopat
Bilgisayarı resetleyip açtım ondan sonra böyle bir hata almaya başladım;

hata.png

Ben 5.9D versiyonunu kullanıyordum fakat yeni versiyonu olan 6.0C'yi de indirdim sonuç değişmedi bu hatayı almaya devam ediyorum. Ne yapabilirim bir fikriniz var mıdır?

Bunu yeni gördüm ama sürekli kontrol ediyordum ethminer hesabıma geliyor günlük olarak ETH'ler, zaten kullanamıyorum artık ne olduysa bilemiyorum. Binancepooldan kasıyorum en azından komisyonsuz ya da düşük komisyonlu günlük olarak kastığımı hesaba yansıtıyorlar sanırsam ve gminer kullanıyorum, gminer hakkında bilginiz var mıdır bunların içerisinden onu seçtim.

1648761118465.png

Dosya Ekleri

• 1648761097296.png
    1648761097296.png
    23,2 KB · Görüntüleme: 13
Bunu yeni gördüm ama sürekli kontrol ediyordum ethminer hesabıma geliyor günlük olarak ETH'ler, zaten kullanamıyorum artık ne olduysa bilemiyorum. Binancepooldan kasıyorum en azından komisyonsuz ya da düşük komisyonlu günlük olarak kastığımı hesaba yansıtıyorlar sanırsam ve gminer kullanıyorum, gminer hakkında bilginiz var mıdır bunların içerisinden onu seçtim.

Eki Görüntüle 1347334

Hocam 2miners kullansanıza havuz olarak nano ödeme alın bir de en azından kesinti olmaz.

Hemen bozduracaksan 2miners havuzundan nano ödeme almalısın, değerlenmesini bekleyeceksen 2miners havusundan ödemeni BTC olarak alabilirsin. İlla Ethereum ödemesi almak istersen günlük ödeme yapan KuCoin havuzunu kullan. Binance borsasını kullan ama havuzunu kullanma. Binance havuzu emeğinin karşılığını vermez.

Hemen bozduracaksan 2miners havuzundan nano ödeme almalısın, değerlenmesini bekleyeceksen 2miners havusundan ödemeni BTC olarak alabilirsin. İlla Ethereum ödemesi almak istersen günlük ödeme yapan KuCoin havuzunu kullan. Binance borsasını kullan ama havuzunu kullanma. Binance havuzu emeğinin karşılığını vermez.

Bildiğim kadarıyla Temmuz'daki güncellemeden sonra ağ ödülü kazanımı olmadığı için Binance ile diğerleri arasında fark kalmadı diye duymuştum.

Geri
Yukarı