Phone SE 2022 alınır mı?

Bütçe
17000
Alınmaz. Batarya, boyut açısından çok geride kalmış bir telefon.

Açıkçası benim hoşuma gitti. Sadece beni düşündüren şey pili. Hafta sonu bir mağazaya gidip iyice incelemek istiyorum.

Hocam öncelikle selam. Ben SE 2020 kullanıcısıyım pil yüzdesi %86 ve bana çok çok aktif kullanımda yarım günden fazla gidiyor. Ben genellikle bilgisayar kullandığım için 1 gün civarı idare ediyor. %86 pil seviyesini de göz önünde bulundurup hesap yapabilirsiniz.

Anladığım kadarıyla şarj süresi o kadar da kötü değil.

Ekran kalitesi, boyutu ve batarya çok sıkıntı değilse alınabilir, zaten günlük bir kullanıcıymışsınız yani ekran ile pek bir işiniz olmaz diye süşünüyorum, bataryası 1 günü götürmeyebilir günde en az 1 kere şarja takmanız gerekir büyük ihtimalle.

Boyut olarak günümüze göre küçük olduğunu biliyorum. Hatta bazen kullandığım telefon bile bana küçük geliyor ama taşıması rahat telefonlar özledim. Pil konusunda ise sabah saat 9 da evden çıkıp akşam 10 gibi eve gelene kadar beni idare etsin yeter. Elimde şarj cihazı ile gezmeyeyim.

Ben kullanıyorum memnunum.
Şarjı nasıl gidiyor? Sizin kullanımınız nasıl ?

2K daha ekleyip 2 el iPhone 12 alabilirsiniz.

2.el elektronik cihazlara karşı ön yargım var, alırsam 0 almayı tercih ederim.

Son düzenleme:
Boyut olarak günümüze göre küçük olduğunu biliyorum. Hatta bazen kullandığım telefon bile bana küçük geliyor ama taşıması rahat telefonlar özledim. Pil konusunda ise sabah saat 9 da evden çıkıp akşam 10 gibi eve gelene kadar beni idare etsin yeter. Elimde şarj cihazı ile gezmeyeyim.

Akşamdan telefonun şarjını doldurup sabah çıkarsanız büyük ihtimalle 10'a kadar götürmez, ama eğer düşük güç modunu açarsanız (performansla çok bir işiniz yoksa, işte hızlı olmanız vs. Gerekmiyorsa.) Büyük ihtimalle dayanır.

Akşamdan telefonun şarjını doldurup sabah çıkarsanız büyük ihtimalle 10'a kadar götürmez, ama eğer düşük güç modunu açarsanız (performansla çok bir işiniz yoksa, işte hızlı olmanız vs. Gerekmiyorsa.) Büyük ihtimalle dayanır.

Şu anki telefonumda sürekli olarak düşük güç modu, görüş rahatlı modu ve %10 ekran ışığı açık.

Yeni konular

Geri
Yukarı