Photoshop alternatifi program önerisi

Ben şimdilik korsan kullanıyorum, vicdanen rahat hissetmesem bile en yakın zamanda lisansını alacağım.
Benim için aşırı olmadıktan sonra sıkıntı yok ama Adobe üzerinden daha hiç bir para kazanmadım ve bu kadar yüksek bir fatura ödemek beni zorluyor. Ama para kazanmaya başlar isem Adobe almayı planlıyorum. Şimdilik Movavi deneyeceğim güzel ise alabilirim. Siz de durumunuz olur ise alacakmışsınız zaten. Umarım ikimizden bir yolunu buluruz 👍.

Bu arada, asıl efsaneyi unutmuşum. DaVinci Resolve. Ücretsiz olmasına karşın bu konuda bulabileceğiniz en iyi yazılımlardan biridir.

Bu adam da eğitimlerini çekiyor, fikir vermesi adına bakabilirsiniz.

Yani sonuç olarak son tavsiyem DaVinci Resolve kullanmanız. Olmadı Movavi.

@xbea

Son düzenleme:
Bu arada, asıl efsaneyi unutmuşum. DaVinci Resolve. Ücretsiz olmasına karşın bu konuda bulabileceğiniz en iyi yazılımlardan biridir.

Bu adam da eğitimlerini çekiyor, fikir vermesi adına bakabilirsiniz.

Yani sonuç olarak son tavsiyem DaVinci Resolve kullanmanız. Olmadı Movavi.

@xbea
Hocam bildirim gelmemişti, diğer konuda etiket attığınızda gördüm mesajınızı. Teşekkür ederim ona da bakacağım. İlgilendiğiniz için çok teşekkür ederim. Sanırım bu konularda tecrübelisiniz.

Video düzenleme konusunda çok tecrübem yok, kendi ufak tefek işlerimi yapıyorum sadece. Ama bilgisayarım biraz eski olduğu için performanslı çalışacak yazılımı bulmak için bayağı mesai harcamıştım. Da Vinci Resolve'u malesef ki kendi bilgisayarım kaldırmıyor.
Ama size onu tavsiye ederim, görebileceğiniz en gelişmiş yazılımlardan biridir kendisi.

Yeni konular

Geri
Yukarı