Photoshop ile para kazanmak mümkün mü?

Aldich

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Yakın zamanda Photoshop öğrenmeye başladım ve kendimi bu konuda geliştireceğim.

Geliştirdiğim zaman nasıl Photoshop ile para kazanabilirim? Bunun için imkanlar var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ücretli kişisel ilanlara göz atın ya da görsel tasarım ya da montaj yaptıran firmalarda çalışabilirsiniz.

Selamlar bu konu hakkında geniş bir bilgiye sahibim. Şuan freelancer olarak kendi işimi yapmaktayım ve yaklaşık ayda 500-600 TL kazanıyorum tasarım yaparak. Yaptığım tasarımlar ise şöyle; Logo, Twitch Pack, Kapak fotoğrafı, steam çizim vitrinleri, mock up. Herhangi bir sorunuz olursa sorabilirsiniz.

Selamlar bu konu hakkında geniş bir bilgiye sahibim. Şuan freelancer olarak kendi işimi yapmaktayım ve yaklaşık ayda 500-600 TL kazanıyorum tasarım yaparak. Yaptığım tasarımlar ise şöyle; Logo, Twitch Pack, Kapak fotoğrafı, steam çizim vitrinleri, mock up. Herhangi bir sorunuz olursa sorabilirsiniz.

İnternetten mi yapıyorsunuz?

Merhaba, sizinle özel görüşme şansımız olabilir mi acaba?

Mümkün. Adobe'un her programı ile kazanabilirsiniz belli bir seviyenin üzerinde biliyorsanız. Ben premiere ile aylık fena sayılmayacak bir para kazanıyorum.

tabii ki! bir kere yurtiçi ile fazla uğraşmadan orta seviye ingilizce ile yurt dışı işlerine açılmanı öneririm. grafik dizaynlarını satacağın pek çok site mevcut. şurda derli toplusu var. 16 great places to sell your design work online

türkiye'de bionluk,sadeceon gibi siteler var ama bunlar çok fazla para sana bırakmıyor. yine de bir lira bir liradır mantığıyla iş alabilirsin.

ayrıca, türklerden hakan ertan gibi adamları takibe almanı öneririm. adobe'nin nasıl dizaynlarını satın aldığını falan youtube kanalında anlatıyordu. hem motivasyon olur hem yönlendirme anlamında bişeyler kapabilirsin.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı