Photoshop logo vektörel yapma

yurtalan1

Hectopat
Merhaba arkadaşlar,

Photoshop da kendi çapında bir logo yaptım, bunu vektörel hale çevirmek mümkün mü eğer mümkünse nasıl yapabilirim yardımınızı bekliyorum.

Yapılır. Ama sağlıklı olmaz. Bozulma ihtimali yüksek olur. Aslında basit çizim bilgilerini biliyorsan logonu tekrar çizmeyi deneyebilirisin.

Yapılır. Ama sağlıklı olmaz. Bozulma ihtimali yüksek olur. Aslında basit çizim bilgilerini biliyorsan logonu tekrar çizmeyi deneyebilirisin.
Hangi programı kullanmalıyım ?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Teşekkür ederim bunu yaptıktan sonra ne diye kaydedicem peki

Sen nerede kullanacaksan logoyu o ortama göre bir dosya uzantısı seçilmeli. O nedenle projen hakkında nekadar detay verebilirsen o kadar rahat ve doğru yardımcı olabiliriz.

Stand baskısı için göndereceksen sadece vektörel olması değil, doğru şekilde de yapılması gerek. Yani grafiker statüsünde birisi değilseniz standa basılacak logonun rengi, çizim kalitesi vs. hepsinin doğru şekilde bu mesleği icra eden biri tarafından düzenlenmeli. Sadece Illustrator kurmak bir şeylere yeterli değildir. Çalıştığınız bir matbaa vs. varsa oradaki bir grafikere hızlıca cüzi bir miktar ödeme yaparak çevirttirebilirsiniz. Eğer basit bir şeyse ben de yardımcı olabilirim bir bedel beklemeden. Elinizde bulunan en yüksek çözünürlüklü halini buradan atmanız yeterli.

Stand baskısı için göndereceksen sadece vektörel olması değil, doğru şekilde de yapılması gerek. Yani grafiker statüsünde birisi değilseniz standa basılacak logonun rengi, çizim kalitesi vs. hepsinin doğru şekilde bu mesleği icra eden biri tarafından düzenlenmeli. Sadece Illustrator kurmak bir şeylere yeterli değildir. Çalıştığınız bir matbaa vs. varsa oradaki bir grafikere hızlıca cüzi bir miktar ödeme yaparak çevirttirebilirsiniz. Eğer basit bir şeyse ben de yardımcı olabilirim bir bedel beklemeden. Elinizde bulunan en yüksek çözünürlüklü halini buradan atmanız yeterli.
Teşekkür ederim şuan işteyim eğer müsait olursanız eve geçince atayım
@KafadanKontak

Bu logonun vektörel hali lazım

Dosya Ekleri

• kp2.png
    kp2.png
    279,4 KB · Görüntüleme: 75
Son düzenleme:
Hiç görmediğim bilmediğim bir fontla yapılmış. Ayrıca 3d efekli falan bir şey. Yani vektörel çizim 2 boyutlu olur. Hadi biraz da degrde verilir. Ama bu kadar şekilli olması için ekstra işçilik, zaman ve ücret gerekir. Bu logoyu kime yaptırdıysan ondan alamıyor musun vektörelini? Yani kim yaptıysa bu görseli de bir çizimden üç boyuta getirmiş olmalı. Ya da daha yüksek çözünürlüklüsünü atsın sana.

Yeni konular

Geri
Yukarı