Photoshop öğretir misiniz?

Daha fazla  
Merhaba sosyal ben youtube kanal resmi yapmak istiyorum biraz Photoshop öğretir misiziz?
Bir buçuk saate anca bunu yapdım PhotoShopda.

minecraft.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Photoscape basit bir program çok kaliteli bir şey istemiyorsan bu program işini görür. Öğretmek konusunda çok bir şey bilmiyorum ama elimden geldiğince yardım etmeye çalışırım.

Ben bir site biliyorum ! Dünyadaki bütün programları herşeyi öğrenebileceğiniz mükemmel kaynak.
Her ne yapmak istiyorsanız ona sorun o size yardım eder,link aşağıda... ;)

Google

Şaka bir kenara linkte videolara var umarım işinize yarar.

youtube'de milyon tane video var. Bunları bolca izleyip programla günde 2 3 saat haşır neşir olursan elinden gelmeyecek bir şey yok

Youtubedaki işe yarar videoların büyük bir kısmı ingilizce daha önceden bulduğu anlatımı ve tekniği sağlam bir video bilen varsa yardımcı olabilir mi?

:) Ben gerekli gereksiz bütün videoları izledim sadece youtubeden 30gblık arşivim vardı. Şimdi Corel'de öğrendim grafikerlik yapıyorum. Zarar etmezsin saçma video izlemekle kardeş

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı