Photoshop veya animasyon yapmaya nereden başlayabilirim?

Wade

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar, bu konular hakkında çok az bilgi sahibiyim ancak öğrenmeye can atıyorum Photoshop, logo, arka plan da olabilir. Siz nereden başlamamı önerirsiniz?

Ayrıca söylediklerim animasyon yapmak içinde geçerli. Bir de sistemim yeter mi?

Sistemim;
i5 10300H , GTX 1660 Ti, 8 GB 3200MHz, 256 GB M.2 SSD + 1TB HDD,
Asus TUF Gaming FX506LU-HN053

Son düzenleyen: Moderatör:
İşin büyük kısmı kullandığın Photoshop'un arayüzüne hakim olmaktan geçiyor. Bu da çok fazla zaman ve tecrübeyle elde ediliyor. Yani kendin Photoshop'ta zaman harcadıkça Photoshop'u öğrenirsin.

Merhabalar, bu konular hakkında çok az bilgi sahibiyim ancak öğrenmeye can atıyorum Photoshop, logo, arka plan da olabilir. Siz nereden başlamamı önerirsiniz?

Sistemim;
Asus TUF Gaming FX506LU-HN053
Photoshop CS6'yı ister internetten bakarak ister de kendiniz deneyerek öğrenebilirsiniz.

İlk önce biraz Blender ve PS gibi uygulamaları kullan.
Daha sonra YouTube, Udemy gibi birçok platformda tutorial ve eğitim videoları çekiliyor.
Onları izle. Biraz daha profesyonel olmak istiyorsan gerçek hayat aksiyon filmleri için prodüksüyon ayarla.
İyi bir senarist olman lazım çünkü filmlerde izleyici en çok çeken şey senaryordur.
İlk baştan başlamak istiyorsan Adobe Animate gibi programlar kullanabilirsin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hepinize teşekkürler dediğiniz şeyleri deniyeceğim. Peki sistemim bunları yapmam için yeterli olur mu ?

Sistemim;
ASUS TUF Gaming FX506LU-HN053

GIMP var fotoğraf editleme programı.
Mine-Imator var Minecraft odaklı
Pivot Animatör var Çubuk Adam odaklı
Ve Plotagon var geliştiricilerin yaptığı hazır modellere, hazır hareketlere odaklı.

Geri
Yukarı