Photoshop'a nasıl başlanır?

PS içi her şeyin ayarı var. Ekran kartını kullanma bile diyebiliyorsun ya da RAM sınırlandırabiliyorsun. Ekstra programa veya ayara gerek yok. Her şeyi başlarken Photoshop sana soruyor zaten.

1623956790920.png

Arkadaşlar bu işe başlamak istiyorum. Ama nereden başlamam gerektiğini ve kullanmam gereken programı bilmiyorum. Bana yardım edebilir misiniz?

Sistemim:

R5 5600X,
4x8 3600 MHz CL14 RAM,
360mm sıvı soğutma.
Yeteri kadar depolama.

Bro Udemy üzerinden kurslar var bakıp en çok alınanı alabilirsin. Ben öyle yapmıştım gerçek fiyatları 400TL ama indirimde 37TL-27TL gibi fiyatlara bulabilirsin.

Photoshop'u nasıl öğrenirim diye yola çıkarsanız pek bir yol alamazsınız. Toolları öğrenmeniz gerek. Sonra o toolları nerede ne amaçla kullanabilirsiniz bunları kafanızdan kurabilmeniz gerek. Sonrası hayal gücü.

Ben kendi çapımda Photoshop tasarımları yapıyorum 1 hafta kadar kısa bir sürede tüm temel özleliklerini öğrendim YouTube'yi açtım ve Photoshop dersleri başlığı altında tonlarca vido çıktı önüme izleye izleye öğrenirsin zaten bir de YouTube kanalları var xaki paynedoks gibi istersen bir uğra.

Güzel tasarımlar bana da yapar mısın:D

Ben kendi çapımda Photoshop tasarımları yapıyorum 1 hafta kadar kısa bir sürede tüm temel özleliklerini öğrendim YouTube'yi açtım ve Photoshop dersleri başlığı altında tonlarca vido çıktı önüme izleye izleye öğrenirsin zaten bir de YouTube kanalları var xaki paynedoks gibi istersen bir uğra.

Güzel tasarımlar bana da yapar mısın:D

Zaten büyük oranda otomatikleşti Photoshop. Hayalini basit bir şekilde aktarsan bile otonom yapay zekayı kullanarak çok güzel işler çıkıyor. Tool'ların ve Efektlerin ne işe yaradığını iyi kavrarsa bir kişi, geri kalanı yapay zeka hallediyor zaten. Çok iyi program oldu, çakmalarından kaçının.

Zaten büyük oranda otomatikleşti Photoshop. Hayalini basit bir şekilde aktarsan bile otonom yapay zekayı kullanarak çok güzel işler çıkıyor. Tool'ların ve efektlerin ne işe yaradığını iyi kavrarsa bir kişi, geri kalanı yapay zeka hallediyor zaten. Çok iyi program oldu, çakmalarından kaçının.

Aynen bir de zaten Photoshop CS6 tüm PC'ler kaldırır o yandan sıkıntı yok zaten buraya birkaç tasarımımı atcaktım ama 6MB'yi geçiyor tasarımlar :D
Bu şekilde bir tasarım yapmıştım:D

Ekran Görüntüsü (8).png

Yeni konular

Geri
Yukarı