Photoshop'da yapılan program arayüzünü nasıl programa yazarım?

Hocam, her şey hazır, sadece o butonlara hile kodlarını injekte edemedim, butonları da ayarladım.

Sadece o Skript'leri butonlara birer birer yerleştirebilsem yeterli hocam.

C#:
CheckBox1.Text = " (senin o scriplerin) ";

Niye öyle bir şey yapacaksın bilmiyorum ama bununla yapabilirsin.

C#:
CheckBox1.Text = " (senin o scriplerin) ";

Niye öyle bir şey yapacaksın bilmiyorum ama bununla yapabilirsin.

Peki bu programı açıp o butona bastığımda, oyuna injekte etmesi için ne yapacağım, ve options bölümünüde nasıl işlevsel hale getirebilirim?

Peki bu programı açıp o butona bastığımda, oyuna injekte etmesi için ne yapacağım, ve options bölümünüde nasıl işlevsel hale getirebilirim?

Yani sen Cheat Engine ile yaptığın tersine mühendisliği baz alarak hile yazacaksın. Dil bilmeden 30 dolarlık bir hile yapamazsın.

Daha ne istediğini bilmiyorsun, kendini toparla biraz.

Yani sen Cheat Engine ile yaptığın tersine mühendisliği baz alarak hile yazacaksın. Dil bilmeden 30 dolarlık bir hile yapamazsın.

Daha ne istediğini bilmiyorsun, kendini toparla biraz.

Hile çalışsın yeterli hocam, Türk vatandaşları madem iş vermiyor, bende yabancılar ile çalışayım dedim, o 30 dolar benim hayatımı kurtaracak, RAM alacağım o parayla.

@HaxinDog normalde ben hile kodlamayı vesaire bırakmıştım, ve paraya ne kadar ihtiyacım olursa olsun bir daha yapmayacağım dedim, ama olmadı işte hocam, en son 3 yıl önce hile kodladım ben, kodlamayı unutmuşum :D

Yetkin olmadığın bir konuda iş kabul etmişsin. Tüm forum olarak biz ne yapabiliriz ki? Bilenler hileyi yapıp sana 30 dolar kazan diye bedavaya mı versin?

Hile çalışsın yeterli hocam, Türk vatandaşları madem iş vermiyor, bende yabancılar ile çalışayım dedim, o 30 dolar benim hayatımı kurtaracak, RAM alacağım o parayla.
Bilmediğiniz bir konuda iş almayın. Photoshop piksel tabanlı bir grafik tasarım programı. Fotoğrafa kod enjekte edemezsiniz. Arayüzler direkt olarak IDE studio'ları ile kod yazarak oluşturuluyor. Siz sadece basit bir şablon yapmışsınız. Bunun tamamını koda dökmeniz gerek.

Photoshop ile yapılacak iş değil bu. C# Forms veya Visual Basic falan kullansaydın keşke. Ayrıca 30 dolar biraz az hocam. İşi bilip bilmediğiniz konusuyla ilgilenmiyorum ama alacağınız parayı hemen TL'ye çevirip gözünüzü doyurmayın, işin hakkını verecek parayı alın.

Bilmediğiniz bir konuda iş almayın. Photoshop piksel tabanlı bir grafik tasarım programı. Fotoğrafa kod enjekte edemezsiniz. Arayüzler direkt olarak IDE Studio'ları ile kod yazarak oluşturuluyor. Siz sadece basit bir şablon yapmışsınız. Bunun tamamını koda dökmeniz gerek.

Neyse hocam, ben bu konuyu bir daha öne çıkarmayacağım, sizde bu konuyu takipten çıkarın isterseniz, her Türk vatandaşın yaptığı gibi, sizde beni işsiz bırakın

Not: Bu arada ajitasyon vesaire yapmıyorum, gerçekten ben 18 yaşında Türkiye'nin ekonomisinin, ve Türkiye'deki hayat zorluk seviyesinin, fazla olduğuna inanıyorum, Türkiye çok pahalı ülke 😒

Yeni konular

Geri
Yukarı