Photoshop'da yapılan program arayüzünü nasıl programa yazarım?

MustafaİRen

Kilopat
Daha fazla  
Hocalarım merhaba, bu programı bir arkadaşım için yazmaya uğraşıyorum, Cheat Engine Skript'lerini bu resme nasıl injekte ederim? Ve bu arayüzü programa giydirmek için hangi programlara ihtiyacım var?
Not: Bu program Minecraft Bedrock Edition'da FPS arttırıcı içerikler olacak.

1635247172829.png

Bunu arayüzlü halde tasarlamak için Photoshop yerine Adobe XD kullansaydın keşke. Yazılım kullanmak zorundasın. C# veya C++ qt ile yapabilirsin. Ama bilgin olması lazım.

Adobe xd ile tekrar yapmak çok uzun sürer, hocam C# C++ bilmeden yapmam mümkün değil mi?

C# form ile kod yazmadan basit düzeyde yapabilirsin. Ama biraz arayüz bilgin olması gerekiyor.

Heh C++ C# gerektirmesinde hocam, bana yeterli 😂
@Eray T her şey tamam, fakat bu sefer de bu butonlarla ilgili sorun yaşıyorum.

unknown.png

Aldığım hatayı şu şekilde açıklayayım, Cheat Engine üzerindeki Skript'in kodlarını alıp en üst sağdaki seçilmiş kutucuğa yerleştirdiğimde, yani koordinat göstergesinin Skript'ini yerleştirdiğimde bir hata çıkıyor.

unknown.png

Bir sürü kırmızı çizgi çıkıyor, ve dahası şurdada hatalar çıkıyor,

1635372505832.png

Nasıl çözerim bu sorunu?

Son düzenleme:
Hocalarım merhaba, bu programı bir arkadaşım için yazmaya uğraşıyorum, Cheat Engine Skript'lerini bu resme nasıl injekte ederim? Ve bu arayüzü programa giydirmek için hangi programlara ihtiyacım var?
Not: Bu program Minecraft Bedrock Edition'da FPS arttırıcı içerikler olacak.

Eki Görüntüle 1198807

Sen ne yapmaya çalışıyorsun? Programın içindeki text format scriptleri bir tuş ile dışarı aktarıp Cheat Engine ile enjecte mi ettireceksin? Yoksa Cheat Engine ile yaptığın tersine mühendisliği baz alarak hile mi kodlayacaksın?

Minecraft, Cheat Engine kombosu bile saçma ama olsun.

Neden bilmeden bir işe girişiyorsun anlayamadım. Sizin gibiler yüzünden, sektörün ciddiliği düşüyor.

Sorunuza gelirsek. Photoshop koda aktarılamaz. Bunun için diller için yapılmış özel designer programları kullanmanız gerekiyor. Kodsuz yapamazsınız.

Hocam, her şey hazır, sadece o butonlara hile kodlarını injekte edemedim, butonları da ayarladım.
Sen ne yapmaya çalışıyorsun? Programın içindeki text format scriptleri bir tuş ile dışarı aktarıp Cheat Engine ile enjecte mi ettireceksin? Yoksa Cheat Engine ile yaptığın tersine mühendisliği baz alarak hile mi kodlayacaksın?

Minecraft Cheat Engine kombosu bile saçma ama olsun.

Sadece o Skript'leri butonlara birer birer yerleştirebilsem yeterli hocam.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı