Photosop Kapak Tasarım İstekleri

Alihan Bulut

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, istediğiniz kapak tasarımı (Youtube ve diğer sosyal hesaplar) veya PC'nize duvar kağıdı tasarlamamı istiyorsanız yorum bölümüne isteklerinizi yazabilirsiniz.

Ücretsiz ise isteriz neden olmasın :D
Tabikide ücretsiz,nedemek ben sadece kendimi geliştirmek için böyle bir konu açtım.bakalım isteklerinizi en güzel şekilde yapabilecekmiyim.

" HULK " temalı bir duvar kağıdı olabilir. Mümkünse aşırı karmaşık olmasın. Şimdiden kolay gelsin.
Üzerinde uğralıyorum en yakın zamanda konunun yorumlarında bulabilirsin.bu gece uyumak yok :)

Deadpool tasarımlı olsa fena olmaz.
Üzerinde çalışıyorum hulk tasarımından sonra onu yapacağım .

Arkadaşlar kusura bakmayın geç cevap verdim sebebi ise 1 gündür banlıyım büyük harf kullanımından,tasarımlarınızıda en ısa zamanda bitireceğim hatta bu gece .....

LokmanKing yazan GTA 5, BF4, NFS gibi oyunlar olan masaüstü wallpaper hazırlarsan sevinirim.
Hallediyorum.

" HULK " temalı bir duvar kağıdı olabilir. Mümkünse aşırı karmaşık olmasın. Şimdiden kolay gelsin.
Arkadaşım hehangi bir yazı istemediğinden dolayı böyle yaptım umarım hoşuna gider.
technopat.jpg

Arkadaşlar kusura bakmayın geç cevap verdim sebebi ise 1 gündür banlıyım büyük harf kullanımından,tasarımlarınızıda en ısa zamanda bitireceğim hatta bu gece .....

Hallediyorum.

Arkadaşım hehangi bir yazı istemediğinden dolayı böyle yaptım umarım hoşuna gider.Eki Görüntüle 182021

Tesekkur ederim. Evet bu sekilde iyi olmus. Iyi calismalar dilerim.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı