PHP kullanarak okul gazetesi oluşturmak

efe.varoll

Decapat
Arkadaşlar merhaba. Ben PHP, CSS ile bir login şablonu oluşturdum. İzlediğim bir videodan yardım alarak ilerletmeye çalışıyorum fakat olmuyor. Giriş ekranları, kayıt ekranları hazır. Ama localhost server, error. PHP ve server. PHP yazmama rağmen çalışmıyor. Brackets kullanıyorum. Daha yeniyim PHP konusunda. Yardım edecek var mı proje ödevim çünkü bu. 1 haftası kaldı. Gazete kısmını kendim yapabilirim ama login sistemi yapamadım.

İzlediğim videolar:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Dosyalar ekte (uzantısını txt yaptım kodları atabilmek için konuya içinde orijinal isimlerini görürsünüz zaten. yardım edin lütfen (login sistemi için)
PHP dosyalarını atamıyorum site izin vermiyor yazarak da olmuyor.
Bana maille ulaşırsanız atarım.
[email protected].

Dosya Ekleri

21,6 KB · Görüntüleme: 44
  • ted.png
    ted.png
    21,6 KB · Görüntüleme: 28
  • tedlogo.png
    tedlogo.png
    5,9 KB · Görüntüleme: 46
  • logincss.txt
    2,8 KB · Görüntüleme: 78
  • registerstylecss.txt
    2,6 KB · Görüntüleme: 69
Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı