Psikiyatri muayenesi Pilotaj'a engel mi?

Chimonto

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Uçak Elektrik Elektronik bölümünde öğrenciyim. Okul bitince TAFA'da pilotaj hedefim var. 2020 yılında okula girerken heyet raporu istediler, bu raporu alabilmek için ise psikiyatri de dahil olmak üzere bir sürü bölümden sağlıklıdır raporu almak gerekiyor. Bu yüzden e nabızdan baktığımda ziyaret geçmişinde tanı olarak genel muayene yazıyor. Bunun dışında son zamanlarda uyku sorunumdan dolayı da bir psikiyatri ziyaretim oldu fakat ne ilaç ne de hastalık tanısı konulmadı. Benim kafamı karıştıran nokta ise e nabızda tanı kısmında genel muayene yazması. Sizce bu TAFA'ya girerken sorun yaratır mı, aydınlatırsanız çok sevinirim. Gerekli fotoğrafları eke koyuyorum şimdiden teşekkür ederim.

Screenshot_2.png

Screenshot_3.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Tanı konulmadığını söylüyorsun eğer bu böyleyse. Ola bilisin.

Eğer TAFA bunu ciddiye alırsa engel dostum. Üzgünüm.

Ama senin yerinde olsam kesinlikle ve kesinlikle denerdim.

1710372126332.png

Tanı konulmadığını söylüyorsun eğer bu böyleyse. Ola bilisin.

Eğer TAFA bunu ciddiye alırsa engel dostum. Üzgünüm.

Ama senin yerinde olsam kesinlikle ve kesinlikle denerdim.

Eki Görüntüle 2140404
Hastalık tanısı değil ama muayeneyi tanı olarak girmişler çok belirsiz duruyor emin olamıyorum.

Vallahi hevesimiz var paramız yok biz olamıyoruz umarım bir sıkıntı yaratmaz hocam sizin için bol şanslar.
Hocam yetiştirilmek üzere pilot adaylığı programında ücret talep edilmiyor, pilot olup işe başladıktan sonra maaştan kesiliyor diye biliyorum, hevesiniz varsa araştırın isterseniz.

Hocam yetiştirilmek üzere pilot adaylığı programında ücret talep edilmiyor, pilot olup işe başladıktan sonra maaştan kesiliyor diye biliyorum, hevesiniz varsa araştırın isterseniz.

Beni almazlar hocam o kadar insan arasından beni mi alacaklar ya kaç kişi istiyordur benim gibi bir şart falan yok mu havacılıkla bir alakam yok sadece 1000 saat Microsoft Flight SIM falan anca😄

Geri
Yukarı