Pilotluk ve havacılığa dair sorular

Peki son bir senede göz numarasının büyümemesi gerekliliği de kontrol ediliyor mu?

Hocam yaptırmadan önce size vereceğim tonla önemli uyarı var, uzun surer yazamam. Eğer yaptıracağım dersen bana yazın yaptırmadan önce hepsini söyleyeyim size.

Benim göz filmim çekildi doktor uygun dedi. %90 sıfırladım dedi. 2.5 derece gözler sıfırlandı iste.
Kendisi çok güvendiğim bir profesör. Etrafımda ona çok yaptıran ve memnun kalan var.

Yani doktor önemli. Malum para için olmayacak gozu çizenler var. Birisinin gözleri 3 numara oldu bu yüzden.

Hocam yaptırmadan önce size vereceğim tonla önemli uyarı var, uzun surer yazamam. Eğer yaptıracağım dersen bana yazın yaptırmadan önce hepsini söyleyeyim size.

Benim göz filmim çekildi doktor uygun dedi. %90 sıfırladım dedi. 2.5 derece gözler sıfırlandı iste.
Kendisi çok güvendiğim bir profesör. Etrafımda ona çok yaptıran ve memnun kalan var.

Yani doktor önemli. Malum para için olmayacak gozu çizenler var. Birisinin gözleri 3 numara oldu bu yüzden.
Vücudumdaki en önemli organlardan birinin ince detaylı bir operasyonu için paradan kısmam, merak etmeyin. Şu an çok aradayım. Eğer çizdirdiğimde kesinlikle alınacağımı bilsem yaptıracağım fakat araftayım şu anda. Bir de üniversite için 15-20 bine rahat girebileceğimi düşündüğümden bu ikilem daha da büyüyor.

Hayır, maalesef göz çizdirip numara düşürmek kabul olmuyor. Göz çizdirmeden önceki değerlerin kaide alınıyor. Bundan adım kadar eminim, güvenebilirsin bana.
Hocam Yusuf Kurt'un bir konuşmasında komutanların kabul edeceğiz dediğini fakat henüz resmiyette bir şey yapılmadığını duymuştum. 😁

Bende askeri jet pilotu olmak istiyorum bu arada hatta her gün F16 fotoğrafı açıp gülüyorum. Başıma gelsin diye.

Geri
Yukarı