Pınar sütten su çıktı!

Yani şikayet edebilir miyim edemez miyim?

Hocam az önce başka bir paketi daha açtım sağlam çıktı 2 paket daha var ama açarsam israf olacak tüketemeyeceğim. Videoyu diğer paketleri açarken çekerim.

Hocam edebilirsiniz. Ama ilk müşteri hizmetleri ile konuşun onlarda bir şey demezse tüketici hakem heyetine başvurun.

Hocam az önce başka bir paketi daha açtım sağlam çıktı 2 paket daha var ama açarsam israf olacak tüketemeyeceğim. Videoyu diğer paketleri açarken çekerim.

Bence açın pek de sağlam olduklarını sanmıyorum tüketmeyin videoya alın. Ki aldığınız videoyu ulaştırırsanız bile koli yollarlar.

Yani hocam müşteri hizmetlerine söyleyin şansınızı deneyin denemekten zarar gelmez.
Bence açın pek de sağlam olduklarını sanmıyorum tüketmeyin videoya alın. Ki aldığınız videoyu ulaştırırsanız bile koli yollarlar.
Hocam hepsi aynı çıkacak diye birşey yok hepsi sağlam çıkarsa israfa girer. Bir ürün kusurlu diye diğerleri de olacak diye birşey yok.

Yani hocam müşteri hizmetlerine söyleyin şansınızı deneyin denemekten zarar gelmez.

Hocam hepsi aynı çıkacak diye bir şey yok hepsi sağlam çıkarsa israfa girer. Bir ürün kusurlu diye diğerleri de olacak diye bir şey yok.

Açıkçası üretim hatası değil de bozulduklarını düşündüğüm için denerdim. Kapıya kap içinde kedilere koyardım eğer sağlamlar ise.

Açıkçası üretim hatası değil de bozulduklarını düşündüğüm için denerdim. Kapıya kap içinde kedilere koyardım eğer sağlamlar ise.
Valla pınar süt diğerlerinden pahalı bence gerek yok hepsini açarken video çekse zaten olur hepsini bı anda açmanın manası yok. Ayrıca yaşadığımız yeri unutmayın hocam burda kapla beraber alır götürürler.

Hocam paket sıfır. Açar açmaz kullandığım için zaten konuyu açtım.

Firmaya mail yolu ile ulaşmaya çalışacağım. Ulaşamazsam internet yoluyla fotoğrafları ve videoyu paylaşmayı düşünüyorum. Herhangi bir gelişme olursa yazarım. Cevap veren arkadaşlara teşekkürler.

Konuyu uzatmadan direkt anlatacağım.
10 dakika önce nesquik yemek için pınar süt açtım.(hiç açılmamış)
Sütü açtıktan sonra kaseye dökerken süt yerine şeffaf bir sıvı geldi. İlk başta dolapta beklerken çökelmiştir diye düşünüp kutuyu çalkaladım.
Çalkaladıktan sonra sütü dökmeye başladım ve yine biraz şeffaf ve akışkanlığı suya göre daha az bir sıvı aktı ardından yoğurt(?) gibi bir şey aktı.
Kokusu açılıp da dışarıda bekleyen süt gibi ama paketi daha yeni açtım.
Aynı sütten 3 paket daha var. Bu paketteki sütü kullanmayacağım boşuna uyarmanıza gerek yok (şu 3 gün tatilde de zehirlenmeyelim).

Sizce şikayet edip uğraşmalı mıyım yoksa çöpe atıp diğer paketi mi açmalıyım?
Bir de şikayet için ilk önce müşteri hizmetlerini mi aramalıyım yoksa doğrudan tüketici hakem heyetine mi gitmeliyim?
Sütün zaten yüzde 70 i su. Bozuk süttede şeffaf sıvı dökülüyor sonra peynir ve yoğurt gibi parçalar çıkıyor süt bozuk yani

Sütün zaten yüzde 70 i su. Bozuk süttede şeffaf sıvı dökülüyor sonra peynir ve yoğurt gibi parçalar çıkıyor süt bozuk yani
Ben de ondan dolayı dolapta bekleye bekleye su yüzeye çıkmıştır diye düşünüp çalkaladım ama yoğurt benzeri parça çıkınca bozulduğuna emin oldum.

Olsun bozuk ürün satmak da kusur sebebi son kullanma tarihi geçmediyse tabi.
Son kullanma tarihinin geçmesine 4 ay daha var.

Geri
Yukarı