"Ping Düşürme ve Oyun Performansını Arttırmak İçin Ağ Ayarı Optimizasyonu" İşe Yarar mı?

YusufPastutmaz

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar, bu videodakileri yaparsam bir çözüm olur mu, yoksa daha da mı bozarım? Eskiden Valorant'ta 16 ms alıyordum, şimdi 30. o yüzden.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Arkadaşlar, bu videodakileri yaparsam bir çözüm olur mu, yoksa daha da mı bozarım? Eskiden Valorant'ta 16 ms alıyordum, şimdi 30. o yüzden.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Ping vs. zang diye düşürmez zaten tarayıcıda vs. işleri hızlandırır, oyunda vs. hafif katkısı vardır.
Videoyu tamamen izleyin alarsınız, ne yaptığınıda anlatıyor zaten.
Bende kullanıyorum ama girdiğim değerlerin bazıları daha yüksek ve ekstra birkaç ayar daha yaptım kendimden regedit vs, gayet güzel kullanıyorum.

Ping vs. zang diye düşürmez zaten tarayıcıda vs. işleri hızlandırır, oyunda vs. hafif katkısı vardır.
Videoyu tamamen izleyin alarsınız, ne yaptığınıda anlatıyor zaten.
Bende kullanıyorum ama girdiğim değerlerin bazıları daha yüksek ve ekstra birkaç ayar daha yaptım kendimden regedit vs, gayet güzel kullanıyorum.

Çok teşekkür ederim neyleri yükselttiniz acaba benim de 20 megabit internetim var.

Benim reg dosyam var direkt onu formattan sonra uyguladığım için, tam aklımda değil.
Ve şimdi meşgul olduğum için cevap veremicem.
Videoyu tamamen izleyip, size detaylı yazarım. 20-25dk sonra.

Birşeysormak istiyorum sizlere CMD kısmında Ipconfig bölümünde ben 65500'e kadar yükselte biliyorum ne yapmalıyım. Pardon yanlış yazmışım (çok özür diliyorum)

Geri
Yukarı