Ping nasıl düşürülebilir?

parasını ödediğim hizmeti maksimum seviyede almak istiyorum. sen 50 pinge tamah edip oturuyorsan bu senin sorunun kardeşim. ve tahminimce sen oynadığın oyundaki pingini söylüyorsun speedteste 50 ping görüyorsan o interneti zaten kullanma
Hocam, olduğunuz bölgeye göre; modeminize göre değişebilir. Binadan binaya göre bile değişebilir.
işte bunu net bir şekilde öğrenip herhangi bir işlem nasıl yaparım onu bulamadım
100 mbit fiberde maksimum 4 ms ping görüyorum speedtest üzerinden test yaptığımda. Daha da düşürülebilir belki ama çözümünü takip için yazıyorum ben de. Başka bir modem ile deneme şansınız var mı?
başka bir modemim yok, müşteri hizmetleri de bu konuda bilgisiz yaklaşıyor.
100ms gecikme değeri alıyorsanız sizde sıkıntı var demektir. Tabii internet hattınız İzlanda'dan gelmiyorsa.

LAN Kablosu, port yönlendirme, DNS değiştirme.
port yönlendirmeyi yapmadım onu da bi deneyeyim teşekkürler

parasını ödediğim hizmeti maksimum seviyede almak istiyorum. sen 50 pinge tamah edip oturuyorsan bu senin sorunun kardeşim. ve tahminimce sen oynadığın oyundaki pingini söylüyorsun speedteste 50 ping görüyorsan o interneti zaten kullanma
Tamah ettiğimi kim söyledi altyapı yapılmasını istiyoruz adamlar bakmıyor bile benim bu bok gibi interneti isteyerek kullandığımı falan mı düşünüyorsun.

Tamah ettiğimi kim söyledi altyapı yapılmasını istiyoruz adamlar bakmıyor bile benim bu bok gibi interneti isteyerek kullandığımı falan mı düşünüyorsun.
ben 1-3 ping alabilecek iken 12 ping aldığımdan dolayı başlık açıyorum. sen ise herifteki derde bak gibi bir üslup ile geliyorsun. Benim derdim, benim problemim, benim konum, benim başlığım. "altyapım yok buraya altyapı gelmiyor" gibi başlıklar açarak orada isyanını dile getirebilirsin, benim derdime çemkiremezsin!

ben 1-3 ping alabilecek iken 12 ping aldığımdan dolayı başlık açıyorum. sen ise herifteki derde bak gibi bir üslup ile geliyorsun. Benim derdim, benim problemim, benim konum, benim başlığım. "altyapım yok buraya altyapı gelmiyor" gibi başlıklar açarak orada isyanını dile getirebilirsin, benim derdime çemkiremezsin!
Boşuna uğraşmayın hocam, ikiniz de ceza alacaksınız yoksa. Bir arkadaşa ikinci el alanında "Hayırlı satışlar" yazdım diye Haziran'a kadar ikinci el bölümü yasağı aldım :D

Sorunuzu neden gidip müşteri hizmetleri ile tartışmıyorsunuz, kolay gelsin daha fazla tartışmak istemiyorum sizinle.

Speedtest pingini fazla takma. O pingi düşürmek istersen bile yapamazsın. Kullanığın ISS iyi bir yönlendirme yapması gerekli.

Viyana'da kaç ping alıyorsun?

Frankfurt'a kaç ping alıyorsun?

İstanbul ve civarında fiber kullanıyorsan 20-40 arası ping alman gerekli.

Yapcak bir şey yok ve 12 pingte gayet iyi

İnterneti alırken sana 0 ping mi vereceğiz dediler bruh.
1-3 ping alıyorken sonradan yükseldi ve çevremdekiler hala 1-3 arası devam ediyorlar. alırken ping değerlerine baktım zaten. çok seviyorsunuz gereksiz yorum yapmayı.
Sorunuzu neden gidip müşteri hizmetleri ile tartışmıyorsunuz, kolay gelsin daha fazla tartışmak istemiyorum sizinle.
farklı birkaç çözüm önerisi bulabileceğim için buraya yazdım ve sağ olsun tavsiyesi olan arkadaşlarda yazdı, bir tek sen alakan olmayan yere ben 100 alıyorum diye atladın. çok seviyorsunuz vazifeniz olmayan yerlerde fakir edebiyatı yapmayı.
Speedtest pingini fazla takma. O pingi düşürmek istersen bile yapamazsın. Kullanığın ISS iyi bir yönlendirme yapması gerekli.

Viyana'da kaç ping alıyorsun?

Frankfurt'a kaç ping alıyorsun?

İstanbul ve civarında fiber kullanıyorsan 20-40 arası ping alman gerekli.
iss yönlendirmesi nasıl yapılıyor acaba?
Hocam 0-15 mükemmeldir düşmesine gerek yok olurda 40-45 veya üstünü bulursa bir çözüm yolu arayabilirsiniz.
hocam dediğim gibi 1-3 gibi değerlerden yükseldi o yüzden kafamı kurcalamaya başladı. fps oyunları oynadığım içinde bir miktar fark yaratıyor haliyle

Geri
Yukarı