CS:GO ping düşürülebilir mi?

bad4lee

Hectopat
Arkadaşlar selam! İngilizce'mi geliştirmek için "Faceit" oynuyorum. Avrupa serverlerinde çoğunlukla Rus takım arkadaşları geldiği için konumumu okyanusya olarak değiştirdim.(Ana dili İngilizce olan insanlar gelsin diye.) fakat server Avustralya üzerinden kurulduğu için pingim 300 sabit şekilde kalıyor oyunu çok akıcı oynayamıyorum. Her neyse sorum kısaca şu pingi düşürmenin bir yolu var mı? Yoksa tek çözüm tekrar Avrupa sunucusuna dönmek mi? Cevaplarınız için teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
@Ahmet54 olmasına gerek yok. Viyana çoğrafi konuma göre bağlanırsa. Marmara çevresi için söylüyorum. Rahatlıkla 25-32 arası ping alınabilir ki alan şanslı kişiler var. Ama Türk Telekom o ping değerlerini mahvediyor. Kendi abonelerin pingi yükseltiyor. Ben CS'de 27 ping alırken şu an 60'dan aşağı inmiyor. Sunucu viyana ama ping daha yüksek.

Ben

@Ahmet54 olmasına gerek yok. Viyana çoğrafi konuma göre bağlanırsa. Marmara çevresi için söylüyorum. Rahatlıkla 25-32 arası ping alınabilir ki alan şanslı kişiler var. Ama Türk Telekom o ping değerlerini mahvediyor. Kendi abonelerin pingi yükseltiyor. Ben CS'de 27 ping alırken şu an 60'dan aşağı inmiyor. Sunucu viyana ama ping daha yüksek.

1ay önce 40 50 arası ping alırken şimdi ise 90 ping civarında.

Geri
Yukarı