Ping Yükselmesi

Ekleme yaparken belki değişiklikler oynamalar yapmaları gerekmiş olabilir yada daha farklı bir durum olabilir. Portunuzu değiştirin. Düzeleceğine inanıyorum. Eğer düzelmezse tekrae görüşelim hocam. Bir deneyin şansınızı. Düzelmezse modeminize kablolu bağlanın. Belki saha dolabında da bir kararsızlık durumu olabilir ki bunun sebebi ise yoğunluktur genellikle. Biz yapabileceğimiz herşeyi deneyelim. Port değişikliği ile şansımızı deneyelim. Bana buradan yazın hocam. Şimdi bu gönderdiğim mesajı sadece beğenin cevap vermeyin. Port değişikliği yapıldığında benden alıntı yapın ve cevap verin hocam. Bazen bazı insanlar gerş dönüş yapıyor ama mesajı düzenleme olarak saydığı için bizlere mesaj gitmiyor maalesef. Haliyle benim de haberin olmuyor.

Bu arada komşularınıza sorun eğer onlarda sorun yoksa yüksek ihtimalle port değişikliği çözüm olacaktır.
Hocam saha dolabına ekip gelmiş. Modemi kapatıp açtım şuanda stabilize değerler. Eski değerlere dönmüş bulunmakta.

Düzeldi mi 😃

Hocam bu arada port değişikliği için siz mi çağırmıştınız? Yoksa kendileri mi birden uğramak istediler?
Kendileri uğradı ama port değiştirmediler.
Hocam kendileri mi birden geldi? Siz aramış mıydınız yada talep etmiş miydiniz?
Evet anlık düzelme yaşamışım. Port değişikliği için talep oluşturcam.
Ben diyorum ben işitiyorum. Anlatıyorum yurtdışı çıkışları, hat zayıflaması server konumu vb. bana soruyor "Kabloyla mı bağlantı yapıyorsunuz? " Bilgisiz biri olsam tamam derdim. Ama cayma bedeline bakmadan iptal edeceğim gibi duruyor.
Kendileri uğradı ama port değiştirmediler.

Evet anlık düzelme yaşamışım. Port değişikliği için talep oluşturcam.
Ben diyorum ben işitiyorum. Anlatıyorum yurtdışı çıkışları, hat zayıflaması server konumu vb. bana soruyor "Kabloyla mı bağlantı yapıyorsunuz? " Bilgisiz biri olsam tamam derdim. Ama cayma bedeline bakmadan iptal edeceğim gibi duruyor.
Halen daha çözülmedi. Yurtdışı çıkışlarında sorun var gibi.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı