Pingi Az Olan LoL Serverı Önerisi

Soykan Soycan

Kilopat
Daha fazla  
Pingin az olması dışında bir de çok troll oyuncu olmayan bir server olursa benim için daha iyi olur. Şu anlık aklımda Rusya, AB Batı, AB İskandinav ve Doğu serverları var. Hangisine geçeyim?

TR'den sonra en düşük gecikmeye sahip sunucu AB Batı olmalı. Ama orada da tonlarca Türk ile karşılacaksın, kendimden biliyorum. 30 seviye olup dereceli oyunlara girene kadar dayanabilirsen orada rahatlıkla oynarsın.

TR'den sonra en düşük gecikmeye sahip sunucu AB Batı olmalı. Ama orada da tonlarca Türk ile karşılaşırsın, kendimden biliyorum. 30 seviye olup dereceli oyunlara girene kadar dayanabilirsen orada rahatlıkla oynarsın.
AB doğuda daha az ping alır daha yakın ya.
2017'de TR %6.33'ken AB İskandinav %13.6 idi
Ben kendim deneyimledim bir türlü oyun bulmuyordu.

Kesinlikle AB İskandinav sunucusu, Tr deki hesabım dışında orada oynuyorum cidden 50 oyunda bir denk geliyor troll oda, kimse sohbet kullanmıyor felan harbi müthiş. AB Batı yerine TR de oyna daha iyi.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı