Pinglotter Valorant testi sonucu nasıl?

Hocam en kötü heyet'e başvurun, belgelerle kanıtlayın ama hizmet kalitenizin düşüklüğünü. Taahhüt süreniz kaç ay?

TürkTelekom maalesef böyle hocam, ben de 1 haftadır fiber için kurulum ve baglantı yapmalarını bekliyorum ama ne gelen var ne giden. Adaletsizlik hat safhada, taahhütünüz yoksa bence taahütü olmayan diğer saglayıcılara gecin, en azından kurtulma şansınız olur oralardan memnun kalmadıgınızda.
Taahhatüm var hocam maalesef. Bakalım modem değiştirip tekrar deneyeceğim. Umarım modem kaynaklıdır sorun. Teşekkürler cevaplar için.

Superonline iptal için bugün aradım şöyle bir bilgi verdiler bana oynadığın oyuna mail at protokol - içsel port - dışsal port - dışsal port değeri - içsel işlemci- eşleştirme ismi. Bu değerlerin karşılığını oynadığım oyun bana verecekmiş bende müşteri hizmlerini arayıp port açtırmak istiyorum deyip bu değerleri onlara söyleyecekmişim. Şu an mail attım oynadığım oyun Valorant lakin CS:GO test ettiğimde onda durum daha vahim paket kaybı ve sunucu kopmaları o nasıl oluyor onu anlamadım son çözüm önerisi bu geldi. Yaklaşık 4 aydır bende bu sorunu yaşıyorum eve 5 kere gidip geldiler en son gelen kişi Ankara'ya bağlanıp ben oyun oynarken test yaptılar farklı sunucuları koydular beni ona rağmen sorunum çözüme kavuşmadı geri mesaj attığımda ise görüldü yedim sadece. Artık sinirli bir şekilde iptal için aradığımda bu kişi böyle bir çözüm sundu pek işe yarayacağını zannetmiyorum ama bunu da deneyip sonra kapattırma işlemine geçerim gibi duruyor kaç aydır oyun oynamıyorum bunlar yüzünden sıktılar artık sürekli oyalıp duruyorlar eve gelen bir tane adamın bu olayla fikri veya bilgisi yok şaka gibi.

Geri
Yukarı