Piranha 2345 klavye ışığı nasıl açılır?

ArdaMert

Hectopat
Makaleler
2
Arkadaşlar A101'e gelen Piranha 2345 modelinden aldım fakat şu an bilgisayarım olmadığı için televizyon ile denedim. Klavye çalışıyor num lock tuşları falan fakat ışığını açamadım. Bunun için bilgisayar kullanmak zorunlu mu? Çünkü yazılım indiriyor diye bir şey duymuştum.

Arkadaşlar A101'e gelen Piranha 2345 modelinden aldım fakat şu an bilgisayarım olmadığı için televizyon ile denedim. Klavye çalışıyor num lock tuşları falan fakat ışığını açamadım. Bunun için bilgisayar kullanmak zorunlu mu? Çünkü yazılım indiriyor diye bir şey duymuştum.
Scroll Lock tuşu ile açıyorsun. Herhangi bir yazılımı yok. Ama televizyonda sıkıntı olabilir.

Merhaba, 2. el bu klavyeden aldım. Işığını açıyorum bilgisayarı kapatıp açtığımda ışığı sönüyor. Tekrar tuşuna basmam gerekiyor. Sürekli ışığını açık bırakma özelliği mevcut mu?

Merhaba, 2. el bu klavyeden aldım. Işığını açıyorum bilgisayarı kapatıp açtığımda ışığı sönüyor. Tekrar tuşuna basmam gerekiyor. Sürekli ışığını açık bırakma özelliği mevcut mu?

Maalesef değil.

Piranha 2345 klavye'nin ışığı FN + Scroll Lock tuşlarına basarak açılıp kapanabiliyor. Işıklar kırmızı renk klavyenin alt sol kısımlarında daha yoğun, sağ taraf mavi renk biraz daha dengeli. Tuşlardaki beyaz renk harf vurgusu alt kısmından ışık sızabilsin diye özellikli yapılmış ama ışığı kapatırsanız yazılar biraz az seçiliyor. Klavye kutusu üzerinde 7 RGB yazıyor ama sedece 3 renk mevcut, soldan sağa kırmızı, yeşil ve mavi. 18 Mart 2024 tarihi itibarı ile A-101'de satış fiyatı 249 lira.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı