Piranha Gaming Set incelemesi

Aslında ilkinde almak istememiştim. Para biriktirip CoolerMaster Masterkeys Lite L Combo alacaktım ama annem buna çok fazla tepki göstererek bir klavye-fare setine 300 TL vermeyeceğini söyleyince olayı açıklamama rağmen onu ikna edemedim ve bu seti aldım. İlk izlenimim güzeldi. Farenin tasarımı Everest X7 ile aynı. Tıklama yerlerinin verdiği hissiyat çok güzel gerçekten. Bence düzgün kullanımda hemen bozulmayacak ürünler. Farenin yanında üç tane tuş bulunuyor. Bir tanesi standart "Double Click" tuşu diğerleri de internette gezerken ileri-geri yapmanızı sağlayan tuşlar. Piranha internet sitesinde ürünlerin herhangi bir sayfası bulunmuyor. Dolayısıyla bu tuşları başka tuşlara atayabileceğimiz bir yazılımı da yok. 3.parti yazılımları araştırdım ama düzgün bir yazılım bulamadım. Mesela LOL oynarken "ileri" tuşunu "D" tuşuna atayıp "Flash" kullanmak gibi. Farenin RGB'si otomatik olarak birkaç farklı renge bürünüyor. Renkten renge geçerken yaptığı Fade-out biraz sert olsa da yine de hoş durmakta.

Klavyeye gelecek olursak klavye mekanik hisli değil. Daktilo gibi ses çıkarmıyor. Tamamen ses çıkarmıyor da diyemem ama ben hissiyatını ve çıkan o az sesi oldukça sevdim diyebilirim. RGB'de gökkuşağı gibi özellikler yok. Sadece normal bir şekilde yanıyor, sönmüyor da. Bilgisayara bağladığınızda sadece NumLock ışığı yanıyor -mavi bir ışık sağ üstte. RGB ledleri çalıştırmak için ScrollLock'u açmanız gerekiyor. Işıkları göz yormuyor. Gece güzel görünüyor. Klavye üstündeki tuşlar yarı şeffaf. Fiyatlarına göre bence güzel ürünler. Sizlerin de yorumlarını bekliyorum.

A101-Piranha-Gaming-Set-Kulaklık-Klavye-Mouse.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Alınmaz. 3 ay bile dayanabileceğini sanmıyorum. Fakir fukaranın "Oha çok ucuz hemin de @IşQlı MşQlı " deyip pişman olduğu ürünlerden başka bir şey değil.
Alınmaz. 3 ay bile dayanabileceğini sanmıyorum. Fakir fukaranın "Oha çok ucuz hemin de @IşQlı MşQlı " deyip pişman olduğu ürünlerden başka bir şey değil.
@200749 sana katılmıyorum emre

Yeni konular

Geri
Yukarı