Piranha 9919 akıllı saat incelemesi

A101'den 80 liraya satıldığı zaman yeğenime almıştım. 2 ay olmadan Apple Watch benzeri kordonundaki demir tokası kırıldı. 2 yıl garantili olduğu için A101'e gittim. Piranha ürünlerde kesinlikle A101 sizinle muhatap olmuyor. Garanti belgesinde numara var; arayın, ürünü gönderin deyip geçiyorlar. Aradım, çok zor ulaştım. Değişim veya iade durumunu sordum. Her ikisine de olmaz dediler. Bakalım elimizde demir toka varsa ürünü kargosunu ödeyerek gönderin yaparız dediler. 1 hafta geçti geri dönüş yapan olmadı. Tekrar aradım daha önceki görüşmeyi aktardım. Elimizde parça var, kargoyu ödeyerek gönderin, tamir ücreti 20 lira dediler 😀 Teşekkürler dedim, kapattım. Ürünün kendisi 80 lira zaten. Kıytırık kordon tokası için kargo dahil 30 lira verecekmişim, komediye bakın. A101'den herhangi bir Piranha ürün almamanızı öneririm. Aksi halde sinirleriniz bozulabilir. Saatin dandikliğine diyecek bir şey yok. Zaten şarj kablosu yok. Silikon kayışı saatin ekranından söküp saati fişe takıyorsunuz direkt. Haylou LS02 vardı, almadığıma pişman oldum. Çocuk sevindirmede asgari Haylou LS02 diyorum.

Dosya Ekleri

• 77851.jpg
    77851.jpg
    22,2 KB · Görüntüleme: 146
Son düzenleyen: Moderatör:
😂😂😂 Cihazı anlatmaya gerek duymamıştım anlatayım. Kafasına göre adım sayıyor. Bluetooth bağlantısı sürekli kopuyor. Uyku takibi ölçmek için en az 4 saat uyumanız gerekiyor. Daha az uyursan ölçmüyor. Cihazda doğru görünen tek şey tarih ve saat 😂😂😂

Geri
Yukarı