Piranha kablosuz kulaklık alınır mı?

Burak 1100

Yoctopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben kablosuz kulaklık önerisi istiyorum ve aranızdan Piranha kablosuz kulaklığı alan varsa degerlendirmelerinizi istiyorum. Piranha kablosuz kulaklık şarjı uzun süre gider mi? Kaliteli midir ve sizce alınır mı? Yazarsanız sevinirim.

Bundan 2 sene önce A101'den almıştım. 9960 modeliydi. 2 sene boyunca kullandım. Hiçbir problem yaşatmamıştı. Sesi de oldukça tatmin ediciydi. Gayet memnundum. Bu biraz şans işi bence.

Piranha falan alınmaz. Bu tür ürünler Çin'de merdiven altı olarak üretilir, sonra da kim ne istiyorsa o marka basılarak yollanır.

Aldığın cihazın bataryası 3 yıllık bir cihazdan sökülmüş olabilir, hatalı üretilmiş olabilir. Zaten kalitesiz malzemeyle üretildiği için 2 yılı çıkarmayacak.

Hoparlörleri ise ayarsız ve dandik olacak, müziğin "m"sini bile veremeyecek.

Şarji kaç saat gidiyor ve kulaktan düşmüyor degilmi sence 99 TL eder mi?

Hatırladığım kadarıyla 1.5 - 2 saat gidiyordu. Düşme problemi yaşatmamıştı. Koşu yaparken vs onu kullanıyordum. Ama dediğim gibi bu tamamen şans işi. Bana düzgün çıktı diye sana da düzgün çıkacak diye bir şey yok. Sonuçta çoğu merdiven altı cihazlar. Piranha'dan sonra BİM'den Polosmart FS44 Bluetooth kulaklık aldım şu an onu kullanıyorum ve memnunum. 180 liraydı yanlış hatırlamıyorsam.

Hatırladığım kadarıyla 1.5 - 2 saat gidiyordu. Düşme problemi yaşatmamıştı. Koşu yaparken vs onu kullanıyordum. Ama dediğim gibi bu tamamen şans işi. Bana düzgün çıktı diye sana da düzgün çıkacak diye bir şey yok. Sonuçta çoğu merdiven altı cihazlar. Piranha'dan sonra BİM'den Polosmart FS44 Bluetooth kulaklık aldım şu an onu kullanıyorum ve memnunum. 180 liraydı yanlış hatırlamıyorsam.

Bizdekinin linkini verir misin bir de A101'in internet sitesinden alsam sonra iade edebilir miyim?
Sence hangi kablosuz kulaklığı almalıyım.

Peki kablosuz kulaklık önerir mısınız linkini vererek.

Arkadaşlar ben biraz vaktim peki bu alınır mı? Şarji 4 5 saat gidiyormuş 2 yıl garantili aldıktan sonra iadece edebiliriz herhalde Trendyol'da oldugu için

Son düzenleme:
Bizdekinin linkini verir misin bir de A101'in internet sitesinden alsam sonra iade edebilir miyim?
Sence hangi kablosuz kulaklığı almalıyım.

Peki kablosuz kulaklık önerir mısınız linkini vererek.

Arkadaşlar ben biraz vaktim peki bu alınır mı? Şarji 4 5 saat gidiyormuş 2 yıl garantili aldıktan sonra iadece edebiliriz herhalde Trendyol'da oldugu için.

Bir fiyat bütçeniz var mı?

Geri
Yukarı