Pitbull cinsi köpek yoldan geçen vatandaşı ısırdı

Pitbull cinsine karşı en iyi çözüm Amerika'daki gibi, köpek yaklaştığında cebinden silahını çıkarıp mermiyi basmak. Veya yanınızda bıçak taşıyacaksınız. Bu köpeğin ölmesi, insanların yaralanması ve küçük çocukların ölmesinden daha önemli değil tabii ki. Ne olduğu defalarca ispatlanmış bir köpek türü için boşuna hayvanseverlik kasmayın.

Hayvanseverlik kasan yok. İnsalların suçu köpeğe atması sorun. Hayvanın aklı olsa yapacağını zannetmiyorum. Fakat hayvanları sokağa saldikları sürece bunları görmeye devam edeceğiz maalesef. Buna hızlı bir çözüm bulunmalı.

Hayvanseverlik kasan yok. İnsalların suçu köpeğe atması sorun. Hayvanın aklı olsa yapacağını zannetmiyorum. Fakat hayvanları sokağa saldikları sürece bunları görmeye devam edeceğiz maalesef. Buna hızlı bir çözüm bulunmalı.

Sokakta hayvan olmaz işte bu hayvan faşistlerine bu anlatılmıyor.

Yok sahibi eğitemedi, yok açtı yok üşümüştü gibi bahaneler sadece vicdan mastürbasyonudur. Hayvan severlikle bağlantısı bile yok.
Bunları diyenlere ben akıl hastanesine yatar gözüyle bakıyorum. İnsanın canı söz konusu ama onlar gözü dönmüş biçimde "ay zamanında ne yaşadı da böyle saldırgan, ay bunlar dadı türü herkes yanlış anlıyor, ay bunu sahibi eğitemiyor suç sahibin" falan diye saçmalayıp zırvalıyorlar. Bunlar saldırgan arkadaşım. Sen krallar gibi eğitsen de bu cinsin, bu türün, bu ırkın saldırganlık özelliği var. Saldırganlık iç güdüsünü sen eğiterek sadece bastırmış oluyorsun. Bu hayvan zamanında bir halt yaşamadı ve iç güdüsel olarak saldırıyor. O yüzden aptal aptal güzelleştirme yapmayın. Bu arada lafım size değil hocam. Lafım aptal aptal güzelleştirme yapan, gözü dönmüş pitbull sevicileri. Bu ırkın kapatılması ve çoğaltılmaması lazım. Tehlikeli ırk gayet de.
O ayırmaya çalışan adamı da anlamış değilim. Vursana köpeğin beynine yumruğu.
Hocam onlara odunla da vursan gözü döndüğü için ısırdığını asla bırakmaz.

Bunları diyenlere ben akıl hastanesine yatar gözüyle bakıyorum. İnsanın canı söz konusu ama onlar gözü dönmüş biçimde "ay zamanında ne yaşadı da böyle saldırgan, ay bunlar dadı türü herkes yanlış anlıyor, ay bunu sahibi eğitemiyor suç sahibin" falan diye saçmalayıp zırvalıyorlar. Bunlar saldırgan arkadaşım. Sen krallar gibi eğitsen de bu cinsin, bu türün, bu ırkın saldırganlık özelliği var. Saldırganlık iç güdüsünü sen eğiterek sadece bastırmış oluyorsun. Bu hayvan zamanında bir halt yaşamadı ve iç güdüsel olarak saldırıyor. O yüzden aptal aptal güzelleştirme yapmayın. Bu arada lafım size değil hocam. Lafım aptal aptal güzelleştirme yapan, gözü dönmüş pitbull sevicileri. Bu ırkın kapatılması ve çoğaltılmaması lazım. Tehlikeli ırk gayet de.

Hocam onlara odunla da vursan gözü döndüğü için ısırdığını asla bırakmaz.
Burada adını vermeyeceğim bir arkadaş sadece o güzelleştirme yapmış. Benim mesajlarıma hahaha atıyorsunuz da hayvanın aklı var mı da saldırıyor? Doğasinda ve ırkında saldirganlık var. Yapılması gereken de barınakta tutulup kısırlaştırilmaları.

Yeni konular

Geri
Yukarı