PixArt PAW3395 ile kullanılabilecek mouse pad önerisi

Bütçe
350TL

Cheshyre

Hectopat
Yer
Ankara.
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
GIGABYTE B450M S2H | RYZEN 5 5600 | ASUS DUAL RX 6600 | T-Force Vulcan TUF Alliance 16 GB (2x8) 3200MHz CL16 | XPG Core Reactor 750W 80+ Gold
Kullandığım mouse optik sensör PixArt PAW3395 sahip 400 DPI ile kullanıyorum büyük bir mouse pade ihtiyacım var. Masa boyu da olabilir.

Şu an kullandığım mouse pad: SteelSeries QCK+ large Gaming mouse pad.

Masa boyutu olacaksa Porge veya Klasse
40x40 tarzı olacaksa
Bana kalırsa qck'dan bile iyi. qck kalitesinde bir ürün zaten tamamen. Heavy olması da büyük bir artı. Hatta bir artısı daha kenarları da dikişli qck'ya göre. Bu fiyatta bundan daha iyi bir seçenek yok emin olabilirsiniz.

Masa boyutu olacaksa porge veya klasse.
40x40 tarzı olacaksa.
Bana kalırsa QCK'den bile iyi. QCK kalitesinde bir ürün zaten tamamen. Heavy olması da büyük bir artı. Hatta bir artısı daha kenarları da dikişli QCK'ya göre. Bu fiyatta bundan daha iyi bir seçenek yok emin olabilirsiniz.

Hocam klasse mouse pad satın aldım ama sensörü algılamıyor.

Ben de 3395 sensorlu mouse için mouse pad arıyorum. Klasse markasını doğrudan elemek daha mı doğru olur acaba diye düşündürdü bu yorumunuzu görünce.

Hocam direk eleyin yani ben aldım masa boyutu olandan çok ucuz diye ama sensörü algılamayacağı hiç aklıma gelmemişti ucuz diye de iade etmedim masa örtüsü gibi kullanıyorum şu an elimde SteelSeries QCK+ large Gaming mouse pad var sıkıntısız çalışıyordu lakin 4 yıldır aynı mouse pad kullandığım için artık aşındı sanırsam bazı bölgelerinde takılma yapıyor şu an fiyatı 360 TL olmuş ben aldığım da 100 lira falandı.

Edit: 470TL olmuş :(

Hocam direk eleyin yani ben aldım masa boyutu olandan çok ucuz diye ama sensörü algılamayacağı hiç aklıma gelmemişti ucuz diye de iade etmedim masa örtüsü gibi kullanıyorum şu an elimde SteelSeries QCK+ large Gaming mouse pad var sıkıntısız çalışıyordu lakin 4 yıldır aynı mouse pad kullandığım için artık aşındı sanırsam bazı bölgelerinde takılma yapıyor şu an fiyatı 360 TL olmuş ben aldığım da 100 lira falandı.

Edit: 470TL olmuş :(
Tamamdır çok teşekkürler bilgilendirme için.

@Cheshyre Aldığınız mousepad hangi Klasse modeliydi acaba onu sormayı unutmuşum

Son düzenleme:

Dosya Ekleri

• resim_2024-04-24_161259932.png
    resim_2024-04-24_161259932.png
    25,7 KB · Görüntüleme: 11

Yeni konular

Geri
Yukarı