Piyasadaki en hızlı elektrikli bisiklet nedir?

Maudit

Kilopat
Arkadaşlar biraz araştırdım. 25km/s saat gibi hemen hemen hepsinin hızı. Piyasa da martı tarzı scooterların bile 70-80km hız ile gideni varken bisikletin ( elektrikli bisikletlerin ) bu kadar yavaş kalması bana komik geliyor. Daha güçlü motorlu hızlı ve kaliteli bir bisiklet yok mu bu piyasada? Fiyat çok fark etmez sadece bunu araştırırken ne olarak araştırmamız gerekiyor?

Arkadaşlar biraz araştırdım. 25km/s saat gibi hemen hemen hepsinin hızı. Piyasa da martı tarzı scooterların bile 70-80km hız ile gideni varken bisikletin ( elektrikli bisikletlerin ) bu kadar yavaş kalması bana komik geliyor. Daha güçlü motorlu hızlı ve kaliteli bir bisiklet yok mu bu piyasada? Fiyat çok fark etmez sadece bunu araştırırken ne olarak araştırmamız gerekiyor?

Scooter arıyorsanız Onvo OV-012 X Plus var. Bence fiyat performans ürünü.

Tamam, bisiklet videoları da çeken yok mu?

Hocam ben bulamadım işte. Olsa keşke inceleyeceğim de bisikletler hep 25km/s sınırlı bunu bir 50-60 km/s gibi çekseler güzel olacak.

Scooter arıyorsanız Onvo OV-012 X Plus var. Bence fiyat performans ürünü.

Hocam bisiklet arıyorum. Yaşadığım şehir öyle ufak tekerli scooter ın gidebileceği yollara uygun değil. Envai çeşit çukur tümsek var. Bisiklet çok daha avantajlı benim için.

Bazı insanlar elektrikli bisiklet yapmak için malzemeleri kendisi alıyor, hız konusunda çeşitli değişiklikler yapıyor.
İnceleyebilirsiniz

Geri
Yukarı