Piyasanın en iyi İnterneti hangisi?

Hangisi en iyi hangisi?

• TürkNet

Oy: 10 22,2%
  • Türktelekom

Oy: 8 17,8%
  • Süperonline

Oy: 11 24,4%
  • Netspeed

Oy: 9 20,0%
  • Kablonet

Oy: 6 13,3%
  • D-Smart😂

Oy: 1 2,2%

• Oy verenlerin toplamı
    45
  • Anket kapandı .
75 TL ödüyorum, hızım 19:00-00:00 arası 25Mbps, 00:00-19:00 arası (19 saat) 100Mbps. Stabil ve fiyat olarak bir tane rakip gösteremezsiniz.
Eki Görüntüle 439952
(testi 2 dakika önce yaptım) (Kablonet)
Ben söyleyeyim, Türkiye'de 20'i geçmeyen sitede mevcut altyapısı olan Vodafon Fiber 99Mbps 99TL kampanyası dışında rakip bulamadım..

İyiymiş.

Müşteri hizmetleri olsa bir numara olarak kesin türk.net olur çünkü hem verdiği internetin kalitesi hemde sürekliliği olarak gayet başarılı ayrıca fiyatlandırması da diğer internet sağlayıcılarına göre daha cazip.
Müşteri hizmetleri değişmiş o zaman benim zamanımda ben müşteri hizmeti ile görüşüyordum ayrılmak istediğimi talep ettim telefonu yüzüme kapattılar. 😂

Müşteri hizmetleri değişmiş o zaman benim zamanımda ben müşteri hizmeti ile görüşüyordum ayrılmak istediğimi talep ettim telefonu yüzüme kapattılar. 😂

Geçen beni de kullandığım sağlayıcıdan aradılar (taşerondu herhalde) kampanya önerdiler bende kabul etmiyorum dedim benim de kapattılar yüzüme.

Yani bende şuan kendi internetim den memnunum ama yaz gelince paketini yükseltcem şu yorumları okuyunca Türknet e geç geliyor ama artık bende o güven kalmadı.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı