Planlı mı yaşarsınız?

Rutin işte abi. Ye, iç, yat, çalış, tuvalete git :D Böyle bitiyor bütün günümüz. Adam akıllı eğlenemiyoruz. Para yok.. Fakirliğin gözü kör olsun, meteliğe roket atıyoruz.

Her gün Nusret'de et yemeye gitmek, Ferrari'ye binmek dahi rutin sayilacagi icin, yasamim hakkinda Rutin yorumunu yaptim Kagan.
Ferrarim falan yok yanlis anlasilmasin. :)

Acikcasi hayatimdan cok ama cok menmunum, sikilacak vaktim kalmiyor, isimi, esimi, ailemi, cocuklarimi seviyorum. Maddi ya da manevi sikintimiz yok daha ne olsun. :)

Elimdekiler ile yetiniyorum yani. :)

Her gün Nusret'de et yemeye gitmek, Ferrari'ye binmek dahi rutin sayilacagi icin, yasamim hakkinda Rutin yorumunu yaptim Kagan.
Ferrarim falan yok yanlis anlasilmasin. :)

Acikcasi hayatimdan cok ama cok menmunum, sikilacak vaktim kalmiyor, isimi, esimi, ailemi, cocuklarimi seviyorum. Maddi ya da manevi sikintimiz yok daha ne olsun. :)

Elimdekiler ile yetiniyorum yani. :)

Allah herkese öyle bir hayat nasip etsin abi. Allah nazarlardan saklasın. Hayatınız boyunca mutlu yaşayın inşAllah.
Ama her gün Nusret'e gitsem böyle rutine can kurban :D

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı