Plat elodan nasıl çıkılır?

Mid ile plat elodan nasıl çıkabilirim?
Kendi oyunlarınızın replaylerini izleyip kendini geliştirmeye çalışabilirsin oyun esnasında o hataları yapmamaya çalışırsan rahatça çıkarsın west master 300lp ye kadar bu şekilde çıkmıştım geçen sezon şuan ise EB24 de boost yapıyorum.

Rezalet elo, en iyi oyuncu olduğunu zanneden mide vex ya da lissandra çekip başka lanelere düz kaynayan model mi dersin, 1 farmı alınınca küfreden, afk kalan adc mi dersin, karşı jg'ı darlayacağım ümidiyle dakika 5'te 3 kere ölen jg mı dersin ne ararsan var. Eskilerden, oyun bilgisi yüksek elmas yada master bir pre bul kendine smurf hesabıyla vs. gelsin beraber girin, tek başına bir tık zor eşleştirme sisteminin rezaletliğinden.

Rezalet elo, en iyi oyuncu olduğunu zanneden mide vex ya da lissandra çekip başka lanelere düz kaynayan model mi dersin, 1 farmı alınınca küfreden, afk kalan adc mi dersin, karşı jg'ı darlayacağım ümidiyle dakika 5'te 3 kere ölen jg mı dersin ne ararsan var. Eskilerden, oyun bilgisi yüksek elmas yada master bir pre bul kendine smurf hesabıyla vs. gelsin beraber girin, tek başına bir tık zor eşleştirme sisteminin rezaletliğinden.
Hafta içi erken saatlerde oynamak işe yarar mı?

Plat gerçekten rezalet bir elo. Diamond eloda rahatlıkla çıkarken plat tam bir cehennem olmuştu bana. Benim kendi tavsiyem Duo bulduğunuz siteler ve Discord kanalları var. Herkes orada profilini maç geçmişini kazanma oranlarını linkliyor kendinize uygun bir Duo bulup öyle oyun atın. Hafta sonları özellikle erken saatlerde asla oyun atmayın çoluk, çocuk bütün troll ordusu oyunda.

Yeni konular

Geri
Yukarı