Plati.ru Güvenilir mi?

TheEmreBey

Hectopat
Yer
Bursa
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İşlemci: İntel Core İ5 4590 3.30 GHz
Ram: 20GB
Ana Kart: MSI Z97 PC MATE
Ekran Kartı: AMD RX 560
Meslek
Önlisans Öğrencisi
Arkadaşlar Plati.ru'dan oyun almak istiyorum. Sizce orası iyi bir site mi yoksa kötü mü?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Güvenilirlikten kasıt nedir, sonuçta hesap alım satım her zaman yasak olan bir şey. Başkalarının hesabını kasmak ne zevk veriyor anlamış değilim. Hesap patlarsa yeni hesap veriliyor, sonra bir de onu kasıyorsun. Benim sevmediğim ve tavsiye etmediğim bir sistem.
Tahminimce hesaplar çalıntı hesap bir süre giremiyorsun gerçek sahibi hesabı geri alıyor siz satıcıya mesaj atıyorsunuz yenisini veriyor. Hangi oyunu alacaksınız?

Sitenin mantığı ya çalıntı hesapların birbirine satılması yada bir hesap alınıp birden çok kişiye satılması durumu mevcut sitede. Site güvenilir fakat içerisindeki satıcılar için aynı şeyler söylenmeyebilir.

Hesabı alıp direk şifresini değiştirmen gerekiyor. Daha sonra adama yazıp e-mail'ini değiştirmen gerekiyordu sanırım. GTA V almıştı kuzenim ondan diyorum. Şifresini değiştirmessen biri senden hızlı davranıp değiştirebilir.

Hesabı alıp direk şifresini değiştirmen gerekiyor. Daha sonra adama yazıp e-mail'ini değiştirmen gerekiyordu sanırım. GTA V almıştı kuzenim ondan diyorum. Şifresini değiştirmessen biri senden hızlı davranıp değiştirebilir.
Gta V için şifre ve e postasını değiştiriyorsun hesap ne zaman giderse 2 gün belki 2 yıl e postaya asıl sahibini geri aldığı mesaj geliyor onuda satıcıya resim atıyorsun öyle yeni hesap veriyor kanıtın yoksa vermiyor.

Güvenilirlikten kasıt nedir, sonuçta hesap alım satım her zaman yasak olan bir şey. Başkalarının hesabını kasmak ne zevk veriyor anlamış değilim. Hesap patlarsa yeni hesap veriliyor, sonra bir de onu kasıyorsun. Benim sevmediğim ve tavsiye etmediğim bir sistem.

Çözüm
Tahminimce hesaplar çalıntı hesap bir süre giremiyorsun gerçek sahibi hesabı geri alıyor siz satıcıya mesaj atıyorsunuz yenisini veriyor. Hangi oyunu alacaksınız?
GTA5 almak istiyorum

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı