Plati.ru sitesi güvenli mi?

Daha fazla  
Herkese selam, plati.ru adlı siteden GTA 5 almayı düşünüyorum, kredi kartı bilgileriyle alışveriş yaparsam bilgilerim çalınır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Key olarak alınabilir daha önce aldım ve bir sorun yaşamadım. Hesap alma işiyle key alma işi birbirinden farklı hesap konusunda illegal bir ortam dönerken key satışı gayet normal siteler gibi oyun keyleri satıyorlar bir sorun yaşayacağınızı sanmıyorum.

Plati.ru sitesi güvenilir site. Plati.ru Gittigidiyor gibi aracı bir kurum yani kendi satmıyor zaten bu yüzden satıcı puanına göre bakıp alınır. Kredi kartı ödemesi için de yaygın olan PayU altyapısı kullanıyor yani kart bilgilerin Plati.ru ile paylaşılmıyor. Güvenle alışveriş yapabilirsin.

Göreceli şekilde güvenilir. Öncelikle kart bilgilerin çalınmaz ödemeyi rus bir siteden yapıyorsun paypal gibi platiden değil. İkinci olarak satın aldığın satıcı sana bozuk ürün yollayabilir ama bu olmuyor. Ucuz olanlar garanti veriyorum ki uzun süredir aktif olmayan çalıntı hesaplar yani 3 yıldır takip ediyorlar baktılar aktiflik yok girmiyor adam bunlarda çalıyor. Üçüncü olarak hesapların garantisi yok ama %90 oranla adama gidip düzgün bir şekilde yazarsan yeni hesap veriyor. Dördüncü olarak ucuz hesap orta hesap pahalı hesap mantığı işliyor örnek verecek olursam Minecraft: ucuz hesap sadece oyuna girer %100 1 hafta sonra başkasına satılır bunu gören Mojang hesabı siler. Orta hesap isim değişir skin değişir o da aynı şekil başkasına denk gelirse gider. Pahalı hesap son aktifliği 2012'den kalma eski Mojang hesaplarını çalıp satıyorlar hesap tamamen senin çalınma riski 0 çünkü maili şifreyi soruları değiştirebiliyorsun. Minecraft için Win10 key ve GiftCard var sitesinden 1 tık ucuz.
GTA 5 için örnek vereyim: Hesap senin oluyor e posta şifre değişiyorsun hesaplar çok eskiden kalma çalıntı, fabrika patlatılmış ve kod kopyası ile açılmış, oynamadığı için uygun fiyata plati satıcısına satılmış satıcı da sana satıyor olabilir. Kısaca 2. el hesap satımı her türlü yasak ama bu sitede eski hesaplar, çalınmış hesaplar, al sat yapılan hesaplarla dolu. Oyunun tepkisine göre ban yeme ihtimalin var. Güvenilir mi değil, Güvenilir değil mi bu da değil.

Key olarak alınabilir daha önce aldım ve bir sorun yaşamadım. Hesap alma işiyle key alma işi birbirinden farklı hesap konusunda illegal bir ortam dönerken key satışı gayet normal siteler gibi oyun keyleri satıyorlar bir sorun yaşayacağınızı sanmıyorum.
hocam bende şimdi rdr2 key olarak almayı düşünüyorum normal tr ip sinde sorun çıkmıyor dimi vpn ile felan oynanamız gerekmıyor ?

Hesaplar çalınıyor. Gta için Steam key veriliyor mu bilmiyorum. Fakat alışveriş yaptım (key olarak) Pes 2019 aldım hâlâ kullanıyorum harhangi bir sorun yaşamadım.
hocam bende şimdi rdr2 key olarak almayı düşünüyorum normal tr ip sinde sorun çıkmıyor dimi vpn ile felan oynanamız gerekmıyor ?
Bunu denemeden bilemezsiniz. Bazı keyler her ülkede çalışmaz. Eğer çalışmaz ise vpn kullanın. Vpn ile aktifleştirdikten sonra normal ip ile girebilirsiniz. Tamamiyle deneyimimden konuşuyorum teorik değil. Tabii durum başka da olabilir.

Plati.ru sitesi güvenilir site. Plati.ru Gittigidiyor gibi aracı bir kurum yani kendi satmıyor zaten bu yüzden satıcı puanına göre bakıp alınır. Kredi kartı ödemesi için de yaygın olan PayU altyapısı kullanıyor yani kart bilgilerin Plati.ru ile paylaşılmıyor. Güvenle alışveriş yapabilirsin.
Dostum buradan alınan oyunlara resmi güncelleme geldiği zaman oyunu güncelleyebiliyor muyuz?

Geri
Yukarı