Platonik Aşk

Biri daha dizi karakterine aşık oluyor. Olunmayacak gibi değil çünkü çok fazla "waifu meterial" olarak yaratılan kız karakter var. Dizilerde, filmlerde, oyunlarda, animelerde. Çok şeyapma. Birkaç yıl önce Kardeş Payı'ndan "Eda", daha sonra Kiralık Aşk'tan "Defne", şimdi de Mucize doktordan "Nazlı". Yavaş yavaş bizim türklerde waifu karakter yaratma işine giriştiler. Bir yerden sonra alışırsın :d

Gençler aşk bu kadar basit birşey değil. Dizi karakteri falan :) Aşk karşılıklıdır, yaşanmışlık barındırır, hem güçlü bir sevgi hemde güçlü bir cinsel çekim vardır. Genelde evliliklerde falan aşk bitiyor dedikleride bu cinsel çekimin zamanla bitmesidir. Ama sevgi daha uzun dayanır.

2016'dan beri. Bir kozmetik sitesinde fotoğrafını gördüm adı falan yazmıyordu tabi. Bu ne ya dedim gerçek mi bu? Sonra görsellerden arattım adını falan öğrendim adı Miranda Kerr'miş. Hemen arattım tabi hani derler ya Allah özene bözene yaratmış diye işte bu o kadın dedim kendi kendime. Kadının yüzü kusursuz resmen. İlk gördüğüm fotoğrafı duvar kağıdım yaptım. Ama benimki aşktan ziyade hayranlık. Güzelliğine resmen hayran kaldım. Ekşi sözlüğe falan da baktım yanlız değilmişim. İlk gördüğüm fotoğrafı atayım da merakta kalmayın. :)
Benim zaafım mavi göz rengi. Mavinin en güzel tonu var onun gözlerinde MaşaAllah diyeyim. Nazar değmesin. Allah gönlümüze göre versin.
Gençler aşk bu kadar basit birşey değil. Dizi karakteri falan :) Aşk karşılıklıdır, yaşanmışlık barındırır, hem güçlü bir sevgi hemde güçlü bir cinsel çekim vardır. Genelde evliliklerde falan aşk bitiyor dedikleride bu cinsel çekimin zamanla bitmesidir. Ama sevgi daha uzun dayanır.
Ayrıca aşk sevip de kavuşamamaktır hocam.

Sevgilisi yok muymuş bu ablamızın, sizi büyük bir dertten kurtarırdı :) Sadece dizide görüyorsanız, -çok fazla sosyal medya paylaşımı da yok demiştiniz- oyuncunun kendisine değil, dizideki karaktere aşıksınızdır muhtemelen. Dizinin çekildiği şehir, yaşadığınız şehre yakınsa, dizinin setine gidip ilan-ı aşk edebilirsiniz. Büyük bir koruma ordusu tarafından uzaklaştırılınca aşkınızdan vazgeçersiniz :) Tiyatro yapan bir oyuncuysa, oyunu sizin şehrinize geldiğinde tiyatroya da gidebilirsiniz. En olmadı, sosyal medyadan mesaj atmayı deneyebilirsiniz, sosyal medyadan kendisine gönderilen şeyleri okuyan oyuncular olduğunu duymuştum. Yani bence aşkı unutmanın en kolay yolu içini dökmektir. Bunların hiçbirini yapamazsanız, ablamızın bir sevgilisi olana kadar beklemeniz gerekecek :)

Ayrıca diziler, gerçek hayatta görmek isteyeceğimiz masumiyette, güzellikte/yakışıklılıkta karakterler yaratırlar ki o özellikleri sevip, diziyi izlemeye devam edelim. Durumunuzun anormal olduğunu düşünmüyorum yani :)

Dizinin çekildiği şehir, yaşadığınız şehre yakınsa, dizinin setine gidip ilan-ı aşk edebilirsiniz. Büyük bir koruma ordusu tarafından uzaklaştırılınca aşkınızdan vazgeçersiniz. :)
Neden ki? Tarkan yanına gelen kız hayranıyla evlendi şuan da mutlular. 🙂

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Neden ki? Tarkan yanına gelen kız hayranıyla evlendi şu an da mutlular. 🙂

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Arkadaşı vazgeçirmeye çalışıyoruz diye bahsetmemiştim o ihtimalden. :) Evet, Tarkan'ın eşi abla gibi mutlu mesut bir evlilik ihtimali de var @HerrAres :)

Unutma canın her kebab çektiğinde sevinirsin istersin ama kebab yemezsen içinde kalır. Kebab yersen yerken çok zevk alırsın ama dürümü bitirmenin 10 dakikadan kısa süreceğini düşünürsen kebab bitti diye üzülürsün ve yeni kebab arasın. Kısaca kebab yemek istiyorsan Güngören Köyiçi'ye gel ha aşkı soracak olursan aşk kebab gibidir kısa ama zevkli.
Ha ciddi olacak olursam boşuna yorma kendini eğer kızla bir muhabbetin yoksa zorlama. Mantıklı düşün hayatına biri giriyor ve direkt aşk teklif ediyor. Benim tek önerim unutmak bunu da başkasına bağlanarak ya da zamanla yapman gerekiyor. Bende senin gibiydim söyleyememe konusunda çok takıldım ama bir süre sonra amaaan deyip geçtiğim için bir kızdan hoşlandıysam gidip teklif etmem selam dememden daha kolay oluyor. Umarım kalbinin rahat ettiği bir duruma gelirsin mutlu olursun sonuçta eminim yaşın 10-25 arası ve hepimizin bildiği gibi bu yaş aralığında çok fazla insanla tanışıp çok fazla insanla küsüyoruz.

Son düzenleme:
Al
Kim olduğunu tahmin edebiliyorum galiba, Yasak Elma mı seyrettin yoksa?
alakası yok
Biri daha dizi karakterine aşık oluyor. Olunmayacak gibi değil çünkü çok fazla "waifu meterial" olarak yaratılan kız karakter var. Dizilerde, filmlerde, oyunlarda, animelerde. Çok şeyapma. Birkaç yıl önce Kardeş Payı'ndan "Eda", daha sonra Kiralık Aşk'tan "Defne", şimdi de Mucize doktordan "Nazlı". Yavaş yavaş bizim türklerde waifu karakter yaratma işine giriştiler. Bir yerden sonra alışırsın :d
Waifu karakter ne biraz açar mısın çünkü sen buldun
Kardeşim benim de herkes gibi güzellik kıstaslarım var ve nazlı hiçbirine uymuyor ama nasıl oluyorda bu denli hayranlık duyuyorum anlamadım

@24Yasindayim knk hazır aktifsin bu waifu nedir bir açıklar mısın internetteki yazılardan birşey anlamadım

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı