Platonik Aşıklıktan Kurtulma

Hocam aslında bu gayet doğal bir şey sayılabilir. Kıza duygularımızı açtıktan sonra çok pis alay konusu olabilir. Arkadaşları dalga geçebilir. Sonra çoğu kişi öğrendikten sonra nasıl yüzüne bakacaksın?
evet biraz öyle olur pardon
Net yöntem veriyorum. Sınıfındaki agalara gidiyorsun. Olayı anlatıyorsun. Seni gazlıyorlar. O gazla gidip kıza teklifi basıyorsun :D (21 yaşımdayım. En kesin çözüm bu)
Sonra Müdürün odasına aileni aramaya geliyolar:)

Sonra müdürün odasına aileni aramaya geliyolar:)
Hocam kıza basın demedim aile ne alaka :D Korkunu yenmek için arkadaşlarına açılabilirsin. Onlar seni rahatlatırlar sen de gidip konuşursun. Emin ol hiç bir şey konuşmamak kadar pişman ettirmiyor. Ben o konuşmayı yapmak için iletişimimiz tamamen kesildikten sonra 2 sene bekledim. Keşke iletişimimiz kopmadan gidip konuşsaydım diyorum şimdi.

Hocam kıza basın demedim aile ne alaka :D Korkunu yenmek için arkadaşlarına açılabilirsin. Onlar seni rahatlatırlar sen de gidip konuşursun. Emin ol hiç bir şey konuşmamak kadar pişman ettirmiyor. Ben o konuşmayı yapmak için iletişimimiz tamamen kesildikten sonra 2 sene bekledim. Keşke iletişimimiz kopmadan gidip konuşsaydım diyorum şimdi.
Hocam zamanında denedim herkeze bağıra bağıra böyle rezil etti sonra müdüre gittik müdür ailemi aradı disiplin yedim 1 gün gelmeme cezası yedim yani sonuç olarak disiplinke bu arada kıza basmak mükemmel örnek hocam :)

Hocam sıkıntı şu ben 1.5 aydan beri onla konuşmak isterken artık konuşmak istemiyorum. Sadece görünce hafif bir heyecan oluyor o kadar. Sanırım soğumamın sebebi onunla hiçbir şekilde konuşamayacağımı sanmamdan oldu.

Hocam sıkıntı şu ben 1.5 aydan beri onla konuşmak isterken artık konuşmak istemiyorum. Sadece görünce hafif bir heyecan oluyor o kadar. Sanırım soğumamın sebebi onunla hiçbir şekilde konuşamayacağımı sanmamdan oldu.
O soğuma olduysa geçmiş olsun arkası kesilmez uçurum bir platonik sevda. Bir zaman ayrı düş dayanılmaz şekilde özlüyorsun. Gidip konuşmalısın.

Geri
Yukarı