Play Store eski haline geçilebilir mi?

Eskiden yüklediğin uygulamaların isimlerini hatırlamıyorsan Play Store'da Uygulamaları ve cihazı yönetin sayfasından yüklü olmayan uygulamalar seçeneğini işaretleyerek arayabilirsin.

Play Store'un eski sürümünü yüklemek, uygulamaların eski sürümlerini göstermez. Uygulamaların eski sürümlerini yalnızca APK edinerek yükleyebilirsin.

1700491625329.png

Bu sayfada yayından kaldırılmış uygulamalar dahi görünüyor.

Kardeşim 2016'dan sonra çıkmış telefonda neden ilk sürüm olarak Play Store'un 2016 sürümü olsun? Adam haklı, bilmeden reddediyorsun.

Ne alakası var? Arkadaşın dediğine bak senin dediğine bak hay Allah'ım ya :D. Arkadaş yeni nesil telefonlarda güncellemeleri kaldır diye bir seçenek yok diyor. Sen 2016'dan sonra çıkmış telefondan bahsediyorsun.

Ne alakası var? Arkadaşın dediğine bak senin dediğine bak hay Allah'ım ya :D. Arkadaş yeni nesil telefonlarda güncellemeleri kaldır diye bir seçenek yok diyor. Sen 2016'dan sonra çıkmış telefondan bahsediyorsun.
Ben böyle bir şey demedim. Yeni cihazlarda güncellemeyi silsen de 2016 sürümüne dönemezsin dedim. Gayet açık benim cümlem. O seçenek yok diye bir ifade kullanmadım.

Eski sürüme döner zaten. Ben 2016 sürüme dönmez dedim.
Bak ne demişim.

Play Store'u da eski sürümüne getiremeyeceğim galiba 🙁

Ne yapsak da güncelleniyor, geri diyorlar. Başka yolu var mıdır hocam, bir bilginiz var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı