Play Store'da random atarak yorumu üste çıkarmaya çalışanlardan rahatsız mısınız?

IBarış

Megapat
Makaleler
17
Yer
İzmir, Türkiye
Daha fazla  
Bu akımı kim neden çıkardı anlam veremiyorum. Yorum üste çıksa ne olur sanki? Cidden çok rahatsız edici, açıkçası doğru düzgün yorumlara bakıp uygulama veya oyun indirilmez duruma geldi. Benim gibi rahatsız olanlardan tek ricam 5 dakikanızı ayırıp Play Store'a geri bildirim olarak bu konuyu dile getirin. Yoksa başka türlü bir işlem yapmayacaklar.

1644856595448.png

Evet, hem de çok. Oyun hakkında fikir edinmek için incelemelere bakayım diyorum yorumlarda beğendim/ beğenmedim gerisi random. Acaba bu akımı kim ortaya çıkardı? 🤨
Hiç bir fikrim yok ancak öyle saçma ve göz yorucu ki girip bir şey indiresim gelmiyor hatta bazen Galaxy Store'dan indiriyorum indireceğimi.

Bu akımı kim neden çıkardı anlam veremiyorum. Yorum üste çıksa ne olur sanki? Cidden çok rahatsız edici, açıkçası doğru düzgün yorumlara bakıp uygulama veya oyun indirilmez duruma geldi. Benim gibi rahatsız olanlardan tek ricam 5 dakikanızı ayırıp Play Store'a geri bildirim olarak bu konuyu dile getirin. Yoksa başka türlü bir işlem yapmayacaklar.

Eki Görüntüle 1305210

Evet her yerde görüyorum bunun amacı yorumunun üstte gözükmesi gibi bir şeydi galiba ama düzgünce inceleme atanı görmedim.

Evet her yerde görüyorum bunun amacı yorumunun üstte gözükmesi gibi bir şeydi galiba ama düzgünce inceleme atanı görmedim.
Yorumun üste çıkması insanların yorumu yararlı diye işaretlemesine bağlı. Yani random falan hiç bir şeye etki etmiyor.

Google Play yorumları da YouTube yorumları da çöplük oldu. Google bir işi düzgün becerse şaşarım. Düzeltme imkanları vardır da amaçları neyse ona ters düşüyordur muhtemelen.

Rahatsız olmuyorum. Çok uygulama yorumlarına bakan biri değilim, zaten baksam da uygulama hakkındaki görüşleri anlamış oluyorum.

Eki Görüntüle 1305210
Güzel konuya değindiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı