Playerauctions'den para çekme

JohnConstantine

Kilopat
Makaleler
3
Yer
Jerusalem
Playerauctions sitesinde PSN hesabımı sattım ve sitede 87.02 $ param var, Wire Transfer ile Ziraat hesabıma çekmek istediğimde minimum 100 $ çekebileceğimi söylüyor, ben farklı ilan açıp kendime 13 dolar daha aktararak bunu 100 $'a tamamlayıp çekmeyi düşünüyorum ama diğer Ödeme Yöntemlerine baktığımda Wire Transfer dışındakiler de çok kafa karıştırıcı. Daha önce bu sitede para çeken var mı acaba?

Sorduğu sorular çok kafamı karıştırıyor. Örneğin BlueSnap Wire Transfer yaptığımda benden Pasaport numarası falan istiyor. Normal Bank Transfer var ama bizim ülkeyi desteklemiyor. ACH Transfer'de ise banka yönlendirme numarası (Bank Routing Number) diyor.

Merhaba
Playerauctions sitesine üye oldum satıcı olarak birkaç hesap satmayı düşünüyorum fakat para çekme konusunda benimde anlayamadığım birkaç yer var eğer bir çözüme ulaştıysanız yardım edermisiniz.

PayPal tarzı uygulamaların olmaması ne kadar zorlastiriyor bu tarz işleri. Bende osrs Gold satmak istiyorum ama bu siteden para çekmek zor ve masraflı anladığım kadarıyla

Playerauctions sitesinde PSN hesabımı sattım ve sitede 87.02 $ param var, Wire Transfer ile Ziraat hesabıma çekmek istediğimde minimum 100 $ çekebileceğimi söylüyor, ben farklı ilan açıp kendime 13 dolar daha aktararak bunu 100 $'a tamamlayıp çekmeyi düşünüyorum ama diğer Ödeme Yöntemlerine baktığımda Wire Transfer dışındakiler de çok kafa karıştırıcı. Daha önce bu sitede para çeken var mı acaba?

Sorduğu sorular çok kafamı karıştırıyor. Örneğin BlueSnap Wire Transfer yaptığımda benden Pasaport numarası falan istiyor. Normal Bank Transfer var ama bizim ülkeyi desteklemiyor. ACH Transfer'de ise banka yönlendirme numarası (Bank Routing Number) diyor.
İyi günler, zamanında skrill hesabı açarak gerçekleştirmiştim aradaki kesinti çok fazla olmamıştı ama 1 haftayı bulmulştu skrill hesabından da yapıkredi dolar hesabına gelmesi

Hocam ne yapmıştın en son bu durumda? Bende steam hesabımı satmak istiyorum da daha hem güvenilir hem kolay bi şekilde para çekimi yapabileceğim site bulamadım hala araştırıyorum. Yardımcı olabilecek herhangi bir şey söylersen çok yararı dokunur.

Uzun süre sonra güncelliyorum; sitenin Türklere bir garezi var diyebilirim, benim gibi bir çok kişi daha sorun yaşadı. Ticketlere geri dönüşleri günler sonra yapıyorlardı ve hep aynı şeyi söylediler. Paramı çekmek istediğimi sürekli söyledim ve hiç yardımcı olmadılar ve haksız bir sebepten ötürü beni siteden banladılar. 150 dolarlık bir bakiyem sitede yandı ve sattığım hesaplarım da yok oldu gitti.

Yeni konular

Geri
Yukarı